Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Připojení k internetu a související služby  (Přečteno 24655 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

net

• Host
Re: Připojení k internetu a související služby
« Odpověď #20 kdy: Listopad 06, 2007, 12:15:42 odpoledne »

krom přechodného výpadku nebyly zaznamenány problémy?

nezdá se mi podle screenu že by bylo P2P naprosto v pořádku.Stejný stav přetrvává snad od pátku.Nebo že by někomu P2P fungovalo a někomu ne?

má rychlost,ať si myslíte že zde jen kritizuji
http://rychlost.cz/sys/result/77.48.132.90/1194343536/352992f2f6/
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
« Odpověď #21 kdy: Listopad 06, 2007, 12:39:55 odpoledne »

Jistý p2p přeborník, od něhož čerpám v tomto směru informace, mi hlásil, že od sobotního podvečera mu jede p2p jako nikdy předtím. V pátek a sobotu během dne mu nešlo vůbec. 

V životě nikdy "nic není jako dřív, nic není jako bejvávalo ..." aneb "nevstoupíš dvakrát do téže řeky".
« Poslední změna: Listopad 06, 2007, 12:45:31 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

net

• Host
« Odpověď #22 kdy: Listopad 06, 2007, 13:48:53 odpoledne »

noo myslím že obrázek zfalšovat nelze,pak už nevím,jakým jiným způsobem vyjádřit,že P2P nejde.Schválně se zeptejte se vašeho přeborníka jestli mu funguje program DC++ možná totiž tím,že mu jede P2P nikdy jako předtím, myslel,že mu nejde vůbec :D Tak aspoň jede mně.Nevím jak je to jinak možné.Že by nějáké blokování uživatelů?
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
« Odpověď #23 kdy: Listopad 06, 2007, 18:15:19 odpoledne »

Přeborník používá µTorrent a download p2p má v posledních dnech kolem 30-60 kB/sec.

Zfalšovat jde Úplně všechno. Co říkáte na upload - stačí?

Anebo mizerie:

« Poslední změna: Listopad 06, 2007, 18:43:51 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

SLOWE

• Host
« Odpověď #24 kdy: Listopad 10, 2007, 12:42:07 odpoledne »

Oni někdy šli p2p ? Mě nikdy nešli....ale šlo mi HAMACHI a teč už taky nefaká  :[
IP zaznamenána

radionetwork

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-7
« Odpověď #25 kdy: Listopad 19, 2007, 22:13:39 odpoledne »

Nechci nejak rypat do grygovskeho interentu, kazdy mame to sve a hajime si to, ale v Tynci se pristoupilo k blokovani techto sluzeb a omezovani jednotlivcu, kteri jsou jaksi pro provoz internetu nevyhovujici - hodne stahuji. Typicky uzivatel je ten, co si jen prohlidne web a obcas posle mail. Temto uzivatelum je sluzba otevrena, protoze tak se da pohodlne sdilet ona mala konektivita a net jaks taks slape. Z mych vlastnich pruzkumu v Grygove je videt, ze nastaveni zde bude podobne, protoze net jede kazdemu jinak. Grygov i Tynec ma na starosti jeden clovek, tak lze predpokladat i podobne nastaveni site. Ja mam pres den pro kazdeho priblizne 128k na p2p site a pres noc naplno. Web jede naplno porad, zadne dalsi sluzby a porty nejsou omezeny. Jak sem jiz psal vyse, kazdy ma moznost si vse vyzkouset na 1 mesic zdarma a po te se rozhodne. Zadny instalacni poplatek platit nemusi, jen mesicni pausal.
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.136 sekund, 23 dotazů.