Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Soutěž Zlatý erb 2007  (Přečteno 9874 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Dosik

• Plný člen
  • Oblíbenost: +114/-42
Re: Soutěž Zlatý erb 2007
« Odpověď #20 kdy: Duben 06, 2007, 17:20:47 odpoledne »

:ne: opravdu, spousti se video cislo 12. Bude to asi tim ze je umisteno v seznamu jako prvni. Jinak si to nedovedu vysvetlit.
IP zaznamenána

Tom

• Administrátor
  • Mladší člen
  • Oblíbenost: +95/-41
Re: Soutěž Zlatý erb 2007
« Odpověď #21 kdy: Duben 10, 2007, 19:15:09 odpoledne »

Dostal jsem milý dopis.

Jakýsi příjemný vnitřní hlas mi začal lichotit: "Tomáši, píše Ti předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, takové dopisy nepřicházejí každý den a kdekomu." 

Vzápětí se ale ozval jiný, méně příjemný: "Pýcha předchází pád, chlapče, pozor na to!"

A ten první zase: "Tome, nemáš se za co stydět, prostě kdo umí - umí."

Ale oponent okamžitě kontruje: "Opravdu byl dopis správně adresován Tobě?"

Začali se hádat!

"Tome, neposlouchej ho, jsi STAROSTA obce, která se pěkně umístila v soutěži, tak jsi jistě ten správný adresát."

"Tome, měl by sis mě přece jen poslechnout, co by Ti byla platná funkce, kdyby tu nebyli ostatní?"

"A kdo rozhodl, že se GOF stane oficiálním obecním fórem pár dnů po nástupu do funkce, kdy nebylo ještě vůbec jasné, jak to s ním dopadne? Kdo na sebe vzal odpovědnost? Kdo GOF přihlásil do soutěže?"

"A kdo po nocích upravoval a zdokonaloval program a odstraňoval chyby? Kdo doslova chrlil první desítky příspěvků, aby se fórum rozjelo? A kdo se zasloužil, že fórum, jaké nemá obdobu na žádných obecních stránkách, žije a vyhrálo krajské kolo soutěže?"

"A kdo ......"

TAK DOST!!!

Děkuji všem, kdo se podíleli na vytvoření fóra, jmenovitě pak redakčním kolegům - administrátorovi Petrovi Chramostovi a globálnímu moderátorovi J.S., ale také všem vám, kteří jste fórum přijali za své, začali do něj přispívat a spolupodílíte se tak na jeho existenci a životaschopnosti. Je pro mne ctí a potěšením stát v čele obce, jejíž občané mají zájem o obecní záležitosti, chtějí se Účastnit na jejich řešení a snaží se přispět k jejímu rozvoji. Blahopřání pana předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ing. Miloslava Vlčka patří vám.

Tomáš Kubáček

« Poslední změna: Duben 10, 2007, 19:19:21 odpoledne od Tom »
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.151 sekund, 22 dotazů.