Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Vzor všech zastupitelů !!!  (Přečteno 4381 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Marllow

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-3
Vzor všech zastupitelů !!!
« kdy: Červenec 06, 2007, 20:23:08 odpoledne »

Je to tak přibližně měsíc co jsem si všimnul podivného chování našeho "nejvzornějšího" zastupitele za volantem Škodovky a pak jsem se na něj zaměřil. Dělá to pravidelně a schutí. Jedouc poklidně a podle předpisů směrem od Vsiska k naší malebné vesničce mě předjíždí povědomá oktávka poněkud razentněji než by tomu mělo být. Tedy předpokládám, že když jedu 90 km/h a nekdo mě předjíždí tak asi porušuje některý § silničního zákona. K mému údivu to nebyl jediný přestupek, ale hned několik : Víte pane Hlaváči Otakare, že na konci silnice mezi Vsiskem a odbočkou k naší vesničce je dopravní značka STOP! Nevíte o tom, já to vím, proto si dovolím ti to připomenout, jéje, možná to víš, ale asi ti nikdo neřekl, že na příkat této dopravní značky se musí vozidlo zastavit, tedy uvést do klidu, sorry. A že jsem kamarád, tak ti ještě prozradím jednu novinku : v obci se jezdí 50 km/h, alespoň v Grygově to platí. Možná by nebylo špatné se někoho zeptat, že nekecám, fakt na stopce se musí zastavit a v obci se jezdi 50 km/h (není li stanoveno dopravní značkou jinak). Nemohu zapomenout na to, jak jsi chodil a vyhrožoval Policii ČR, že parkujeme před vjezdem do svých obydlí, že lidé se musí naším vozidlům vyhýbat a kočárky neprojedou, ..., a bla bla, bla! Ale proto, že jsi "nejlepší" náš zastupitel, oni ti všichni určitě prominou! Ty jsi totiž byl a jsi vzorný občan, zastupitel a nikdo si o tebe nesmí otřít ani slovo.  Tak se podle toho chovej ! Kážeš vodu a sám chlemtáš víno.
Tvůj obdivovatel Marllow
« Poslední změna: Listopad 11, 2008, 02:29:45 dopoledne od Petr Chramosta »
IP zaznamenána

Roman

• Host
Re: Vzor všech zastupitelů !!!
« Odpověď #1 kdy: Červenec 06, 2007, 22:42:55 odpoledne »

Otík se vždycky choval jak kdyby pro něho pravidla co pro druhé neplatily. Hledal chyby u druhých a ty svoje neviděl.  Věděl co mají druzí dělat a co pro ně platí.  Pořád si myslí že pro něho neplatí vůbec nic a muže si dělat chce . Jak ho znám už jiný nebude. 
IP zaznamenána

abc originál

• Host
« Odpověď #2 kdy: Červenec 08, 2007, 23:25:04 odpoledne »

Zdar lidičky po čase!!!!  :)
Jak se máte???  :mir:

Dejte už mu klid... anebo myslíte,že si to stále zaslouží???

pište,piště, piště..... :ne:

pápá všem Abéčéčko   :mir:
IP zaznamenána

Dosik

• Plný člen
  • Oblíbenost: +114/-42
« Odpověď #3 kdy: Červenec 09, 2007, 11:43:53 dopoledne »

zdravim te ABC,
mam se dobre, dik za optani :)
IP zaznamenána

Roman

• Host
« Odpověď #4 kdy: Srpen 09, 2007, 17:08:46 odpoledne »

Proč bysme měli dávat pokoj tomu kdo jezdí jako prase? Jako vděk za to že on nedal pokoj nikomu a i teč pořád do něčeho vrtá?  Nejde mu o lidi a o Grygov jak tak rád říká ale jen a jen a jen o sebe. Přičtě si ho poslechnout do zastupitelstva jak přispívá k pokroku a míru.   
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.107 sekund, 23 dotazů.