Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Ďábelský plán!  (Přečteno 3768 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Svaťa Dysmas

  • Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +27/-49
  • Offline Offline
  • Příspěvků: 58
Ďábelský plán!
« kdy: Červenec 29, 2007, 20:53:02 odpoledne »

Příběh k zamyšlení...

Satan svolal celosvětové shromáždění démonů. Ve svém Úvodním projevu řekl:
Nemůžeme křesťanům zabránit, aby chodili do kostela. Nemůžeme jim zabránit, aby si četli Bibli a znali pravdu. Dokonce jim
 nemůžeme zabránit ani v tom, aby si vytvořili důvěrný vztah se svým Spasitelem. Nechejme je tedy, ať si chodí do kostela.
ALE připravme je o čas, aby neměli čas budovat si vztah k Ježíši Kristu.Právě toto od vás chci, řekl ďábel.
Zabraňte jim v tom, aby byli v kontaktu se svým Spasitelem a po celý den udržovali toto životodárné spojení!A jak to máme udělat zvolali jeho démoni.
Snažte se, aby byli pořád zaneprázdnění nedůležitými věcmi a vymyslete si spousty možností, jak zaměstnat jejich mysl, odpověčěl čábel.Pokoušejte je, aby utráceli, utráceli a utráceli a vypůjčovali si peníze. Přesvědčte jejich ženy, aby chodily do práce a trávily tam spousty času, a jejich manžele, aby pracovali šest až sedm dní v týdnu,deset až dvanáct hodin denně, aby si mohli dovolit žít prázdný život.Zabraňte jim trávit čas s dětmi. Až se jejich rodiny rozpadnou, nebude už v jejich domovech brzy Úniku od pracovního stresu! Působte neustále na jejich mysl, aby neslyšeli onen tichý, nenápadný hlas. Zlákejte je, aby si na cestách neustále pouštěli rádio nebo magnetofon, aby měli doma neustále zapnuté televizory, DVD přehrávače a počítače, a dohlédněte na to, aby v každém obchodě a restauraci neustále vyhrávala světská hudba.To zcela zaměstná jejich mysl a přeruší jejich spojení s Kristem.Dbejte, aby měli na stolcích u kávy spoustu časopisů a novin.Čtyřiadvacet hodin denně Útočte na jejich mozek zprávami. Při řízení je vyrušujte billboardy.Naplňte jejich e-mailové schránky hloupostmi, katalogy zboží, sázkami a všemožnými novinkami a nabídkami slev a výrobků a služeb zdarma a falešnými nadějemi.V novinách, časopisech a v televizi neustále ukazujte hubené, hezké modelky, aby jejich muži začali věřit, že nejdůležitější je vnější krása a aby začali být nespokojení se svými manželkami.Snažte se, aby byly manželky příliš unavené, než aby mohly v noci milovat své muže. Přidejte jim k tomu i bolesti hlavy! Pokud nedají svým manželům potřebnou lásku, začnou si ji hledat jinde. Toto jejich rodiny rychle rozbije.Dejte jim Santa Clause, abyste je odvedli od vysvětlení skutečného smyslu Vánoc jejich dětem. Dejte jim velikonočního zajíčka, aby nemluvili o Jeho zmrtvýchvstání a moci nad hříchem a smrtí.
Veďte je k tomu, aby byli nezřízení i při odpočinku. Snažte se, aby se z rekreace vraceli vyčerpaní. Zaměstnávejte je, aby neměli čas jít do přírody a přemýšlet o Božím stvoření. Posílejte je místo toho do zábavních parků, na sportovní akce, hry, koncerty a do kina.Hlavně je pořád a neustále zaměstnávejte!
A až se setkají k duchovnímu společenství, naveďte je, aby vedli plané řeči a klábosili, aby tak odešli domů se špatným svědomím.Naplňte jejich život spoustou dobrých věcí, aby neměli čas čerpat sílu od Ježíše. Tak budou brzy na všechno sami a kvůli těmto dobrým věcem obětují své zdraví a rodinu.
TO ZABERE! Bude to fungovat!To byl ale plán!
Démoni se pustili horlivě do díla a snažili se, aby byli křesťané stále víc a více zaměstnaní a uspěchaní a neustále pobíhali sem a tam. Aby měli málo času na svého Boha a své rodiny. Aby neměli čas druhým říci o tom, že Ježíš má moc změnit život. Uspěl čábel v tomto plánu? Posuď sám.
Nemusíš žít podle tohoto plánu. Bůh má taky plán........Jan 3.16, Matouš 28.18-20
« Poslední změna: Listopad 11, 2008, 00:21:58 dopoledne od Svaťa Dysmas »
IP zaznamenána
 

Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 28 dotazů.