Náš Grygov > Co se vám (ne)líbí a co byste si přáli

psi pana Navrátila a volně pobíhající psi

(1/3) > >>

Jitule:
Je mi velmi líto bezohlednosti některých lidí, kteří v obci Grygov chovají psy. Jestli se teda dá vůbec mluvit o chování či vychovávání. Nedokážu jako majitelka psa pochopit, že se stále na procházkách se svým psem potkávám s volně pobíhajícími psy bez košíků. Nejvíc mě bolí to, že jsem musela nechat dvakrát zašívat :[ psa (i když jsem vlastně měla štěstí, že ho neroztrhali úplně), protože na něho zaÚtočili psi pana Navrátila, který je nechává volně pobíhat po parku u pošty. Jeho psi jsou naprosto nezvladatelní a útoční a jsou nebezpeční nejen pro pejsky ale i pro lidi samotné. Co je nejhorší, že jsou po dobu svého "venčení" naprosto bez dozoru. Prosím všechny majitele těchto mazlíků, aby si své psy zabezpečili a hlídali si je a předcházeli tím zbytečným krvavým a bolestivým zážitkům, které obvykle potom následují.

Janina:
Naprosto s tímto souhlasím, když jedu kolem s kočárem a vidím je volně pobíhající, obloukem se vyhýbám, protože, když se na mě taková hora masa rozběhne, není to opravdu nic příjemného, natož, abych s sebou měla ještě mého psa. To bych už vůbec nevěděla co dělat dřív :(.
Ale co s tím? Domluva majiteli, nebo finanční postih? Samozřejmě se tu pohybují i psi, jejichž majitele neznáme ...
Hlavně by se měl každý takovýto majitel psa zamyslet sám nad sebou!
S přáním pěkného dne
Janina

novak:
Proč vaše obec namá vydanou obecně závaznou vyhlášku o volném pobíhání psů na veřejném prostranství, tuším, že pak by se tento problém dal řešit.

Janina:
O vyhlášce nevím, ale myslím, že kdysi cosi takového bylo i hlášeno. A jestli ano, tak by s tím obec také měla něco dělat, že.

novak:
Podejte stížnost na držitele psů, tj. na p. Navrátila. Stížnost podejte na obecním Úřadě, hlavně písemně !!!, potom se tímto musí někdo kompetentní  zabývat.
N.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi