Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: II. etapa přestavby obecní internetové sítě  (Přečteno 16848 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

radionetwork

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-7
Re: II. etapa přestavby obecní internetové sítě
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 27, 2007, 20:29:09 odpoledne »

To radionetworm: dekuji za karikaturu, ja se jen snazil nastinit, jak se veci maji a ver, ze moje pozice na trhu byla vybudovana jen na zaklade ferove nabidky. To Petr Chramosta: nebojte ja Vam radit nebudu, Jeste by Vam to zacalo fungovat...:-)  ja nabidnu to co sem nabidl jinde a zakaznici at si vyberou.....ale vidim, ze jste na muj prispevek zareagoval tak nejak vseobecne = z daneho jste vyklickoval.....takze klasicky politik.....reaguji na vse jine, hlavne ne na dannou problematiku.....:-P 
IP zaznamenána

radionetworm

• Host
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 27, 2007, 22:08:01 odpoledne »

Moje životní zkušenost říká, že kdo se ohání férovostí a dobrem pro lidi, od toho raději dál, protože ten se mě snaží oblbnout. Třeba jsi výjimka potvrzující toto pravidlo. Ale pokud jde o reklamu a korektní podnikatelskou soutěž, podle tvých příspěvků jsi v těchto oblastech spíš poslabší borec. Tipl bych si, že podle toho bude také vypadat zájem o tvé nabídky a také tvé jednání se zákazníky v případě výskytu problémů. Moc ti přeji, aby k tobě přešlo co nejvíce lidí, aby se tím naše síť pročistila. Musíš na to jít ale nějak šikovněji, takto svým zájmům moc neprospíváš. Napadání grygovských zastupitelů argumentací ve stylu Brouka Pytlíka mě skutečně pobavilo.         
« Poslední změna: Prosinec 27, 2007, 22:09:56 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

radionetwork

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-7
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 28, 2007, 10:30:39 dopoledne »

No ja uz radeji nic psat nebudu, nejak to neni vnimano kladne.... :radost:  Jinak moje servisy jsou do 24 hodin vcetne svatku sobot a nedeli a pro sve zakazniky delam  i nadstandartni sluzby, jako odvirovani pc ap...s tim vy vaseho technika  prej ,,obtezovat´´  nemuzete. Moje sluzba je co se tyce PC a internetu komplexni. Tak ja uz teda radsi mizim....:-P
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.056 sekund, 28 dotazů.