Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Víra i pro nový věk!  (Přečteno 3876 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Svaťa Dysmas

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +27/-49
Víra i pro nový věk!
« kdy: Říjen 19, 2007, 21:28:39 odpoledne »

.....,,a řekl si, v domě mého Otce mají dostatek chleba i sluhové. Půjdu a budu mu sloužit!......a Otec ho přijal.....                                         Lukáš, 15:11- 32

Máte osobní vztah s Ježíšem Kristem?

Pokud byste chtěli požádat Ježíše Krista, aby se stal Pánem a Spasitelem (Zachráncem) Vašeho života, pak se zamyslete nad následujícími verši:

Jan 14:6   ... „Já jsem ta cesta, pravda i život, nikdo nepřichází k Otci, než
skrze mne."
Skutky 10:43 ... „Skrze jeho (Ježíšovo) jméno přijme odpuštění hříchů každý,
kdo v něho věří."
Jan 3:16  Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby
žádný, kdo věří v něho, nezahynul, ale měl život věčný.

Věříte, že tato slova z Bible jsou příslibem také pro Vás?
Pokud chcete Bohu odpovědět a přijmout dar, který Vám nabízí, pak to můžete udělat právě dnes! Nejprve je nutné říci Bohu tři věci:

1. Odpusť
Musíte prosit Boha za odpuštění všeho špatného, co jste udělali a odvrátit se od toho, o čem víte, že je ve Vašem životě zlé. Tohle Bible nazývá pokáním.

2. Děkuji
Věříme, že Ježíš zemřel na kříži proto, aby nám mohlo být odpuštěno. Děkujte Mu za to, že za Vás zemřel, děkujte za Jeho bezplatný dar odpuštění.

3. Prosím
Bůh Vás nebude nutit věřit Mu. Vy Ho musíte pozvat, aby vstoupil do Vašeho života jako Spasitel (Zachránce) a naplnil Vás svým Duchem Svatým.

Pokud byste chtěli mít osobní vztah s Ježíšem Kristem a jste schopni říct Bohu tyto tři věci, pak je zde modlitba, kterou se můžete modlit:

Pane Ježíši,
lituji všech špatných věcí, které jsem ve svém životě udělal(a) a prosím Tě za odpuštění. Zanechávám všeho, o čem vím, že je zlé. Děkuji Ti, že jsi za mne zemřel na kříži, abys mne osvobodil od mých hříchů. Prosím, přijč do mého života, naplň mne svým Duchem Svatým a zůstaň se mnou navždy. Děkuji Ti, Pane Ježíši. Amen.

Teprve teč vše začíná, život s Ježíšem je každodenní zkušeností Boží dobroty.
Narodili jste se do Božího království a čeká Vás velké dobrodružství v poznávání Boha.

Pokud jste učinili toto rozhodnutí, rádi bychom se o tom dověděli a pomohli Vám ve Vašem novém vztahu s Ježíšem. Napište nám, prosím.

AC Olomouc U Podjezdu 12 77200, ac.olomouc@centrum.cz.
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 29 dotazů.