Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Hon v Horce nad Moravou  (Přečteno 4358 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Chramosta

 • Administrátor
 • Superčlen
 • *******
 • Oblíbenost: +193/-32
 • Offline Offline
 • Příspěvků: 699
 • Skype: mistostarosta
  • Skupina Žízeň
Hon v Horce nad Moravou
« kdy: Listopad 30, 2007, 21:35:27 odpoledne »

To, že nejprestižnějším honem letošní lovecké sezóny se stal jednoznačně hon v Horce Nad Moravou, na lovecké chatě Autodemontu, může potvrdit každý, kdo se jen trochu myslivostí zabývá.Této akce se zÚčastnili zástupci naší obce starosta Ing. Tomáš Kubáček, místostarosta Petr Chramosta a spousta známých osobností - např. předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč a také advokát zastupující naši obec Mgr. Martin Lorenc ...

Celý závěrečný ceremoniál honu proběhl v sále, který se nazývá díky své architektuře „A“.Za zvuku zvonu upevněného ve stropní části salonku "A" byl vyhodnocen král letošního honu a poté byla připravena bohatá tombola. Při jejím vyhlašování došlo i na dar věnovaný firmou LB 2000.

Uvaděč vyhlásil: "Tuto cenu věnoval pan Otakar Hlaváč z Grygova a získává ji (vylosoval si ji) majitel losu číslo 69 ... ano, ...  starosta Grygova pan inženýr Kubáček ... gratuluji!"
 
Pan starosta Ing. Tomáš Kubáček už se jen zmohl na: "Otíku, fakt díky".

Po ukončení tomboly už probíhala volná zábava, které starosta Ing. Tomáš Kubáček využil k seznámení místostarosty Petra Chramosty s advokátem, zastupujícím naší obec ve věci soudního vymáhání pozemků po Přemyslu Hlaváčovi, Mgr. Martinem Lorencem. Došli tedy k jeho stolu a starosta Ing. Tomáš Kubáček pronesl: "Dobrý den, představuji vám našeho pana místostarostu Petra Chramostu, Petře představuji ti pana advokáta Mgr. Martina Lorence".

Vzhledem k tomu, že přítomné u stolu nikdo nepředstavil a nedaleko Mgr. Lorence seděl náš známý spoluobčan, zastupitel obce, předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč, došlo k jejich představení s Mgr. Martinem Lorencem až Ing. Tomášem Kubáčkem. Udivený výraz v obličeji předsedy Spolku pro obnovu venkova a obchodního managera firmy LB 2000 pana Otakara Hlaváče vypadal asi takto :ne:

Poté předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč opustil z neznámého důvodu místnost a již nebyl na závěrečném ceremoniálu honu spatřen.

Přikládám ještě pořízené fotografie:

- věcný dar věnovaný firmou LB 2000 a předsedou Spolku pro obnovu venkova a obchodním managerem firmy LB 2000 Otakarem Hlaváčem (vizitky prezentují celou jeho bohatou podnikatelskou činnost včetně podnikatelské činnosti jeho rodinných přílušníků)- opravdu šťastný majitel tohoto daru a vizitek

           
« Poslední změna: Prosinec 06, 2007, 18:00:41 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

Marlowe

 • Host
Re: Hon v Horce nad Moravou
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 06, 2007, 18:07:35 odpoledne »

Už dlouho jsem se tak nenasmál. To je fakt dobrý, i to číslo 69, světoznámá poloha, to se povedlo! Pane Chramosto, díky za pobavení.
IP zaznamenána

Myslivec

 • Host
Re: Hon v Horce nad Moravou
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 06, 2007, 18:33:17 odpoledne »

OTIKU SI FAKT ŠPICOVÉBOREC!!! :potlesk: :)
« Poslední změna: Listopad 13, 2008, 02:12:04 dopoledne od Petr Chramosta »
IP zaznamenána

abc originál

 • Host
Re: Hon v Horce nad Moravou
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 06, 2007, 20:11:02 odpoledne »

:radost: Zdar lidičky!Tak to je fakt hustý,to se povedlo! :potlesk: :potlesk: :potlesk:
IP zaznamenána

GIS

 • Host
Re: Hon v Horce nad Moravou
« Odpověď #4 kdy: Leden 12, 2008, 19:54:57 odpoledne »IP zaznamenána
 

Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 29 dotazů.