Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Zlodějna od truhlářství Hlaváč  (Přečteno 7881 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

chiva

• Host
Zlodějna od truhlářství Hlaváč
« kdy: Červenec 03, 2009, 15:43:18 odpoledne »

Nedávno se mi stala nemilá věc. V Olomouci jsem si pronajal nebytové prostory ke zřízení restaurace, ke kterým patřil i sklep. Ten ovšem nebyl ještě zkolaudován, proto jsem svoji živnost provozoval pouze v přízemí. V daném sklepě prováděla instalaci dřevěné podlahy zmíněná firma H Centrum pana Hlaváče. Vše platila majitelka nebytového prostoru. Má chyba byla, že jsem ještě před předáním dřevěvé podlahy pustil lidi do sklepa a udělal jednu akci, přičemž došlo k malému poškrábání podlahy. CHybu jsem uznal, neboť sklep nebyl řádně předán a podlaha nalakována a panem Hlaváčem jsem byl ujištěn, že následná oprava mě bude stát kolem 2000.- S tím jsem souhlasil a podepsal, že opravu podlahy zaplatím. Po 14 dnech mi pan Hlaváč předložil k mému zděšení fakturu za necelých 8000.- přičemž argumentoval podpisem souhlasu že opravu zaplatím. Opravu jsem mu následně ač nerad a se zpožděním zaplatil, abych se zbavil jeho dotěrného až histerického chování, při kterém nebral ohled na danou skutečnost že oprava při ústní dohodě měla činit 2000.- Dejte si na tuto firmu pozor, nejednají fér
IP zaznamenána

Údiv

• Host
Re: Zlodějna od truhlářství Hlaváč
« Odpověď #1 kdy: Červenec 21, 2009, 14:04:09 odpoledne »

pěkná antireklama
Když jsi jim zmršil dílo,tak je to tvůj boj.Na akci jsi učitě vydělal,tak podlahu zaplať a nechovej se jako obět!
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #2 kdy: Červenec 22, 2009, 08:46:43 dopoledne »

faktem je že malá akce se ve sklepě asi mírně zvrhla, chtěl bych vidět to malé poškrábání podlahy za 2.000,- CZK  :) (asi to bylo hodně subjektivní, když ve finále oprava stála 8.000,- CZK), prostě ve sklepě neměl kdo co pohledávat když to nebylo jeho !!! A navíc, co není černé na bílém (napsáno na papíře) dnes jako by nebylo, což je v pořádku, protože by někdo mohlo tvrdit, že řekl, že to udělá zadarmo a on to "darebák" chce zaplatit  :[
Takže tvrzení on mě ujistil nebo tvrdil mi,  jako by nic neřekl... a buď rád, že si naplatil víc !!!  :radost:   
Já s firmou H Centrum nemám problémy a myslím si, že pokud práci dělá přímo pan Hlaváč osobně, je provedena perfektně a profesionálně a samozřejmě za peníze, bohužel doba kdy bylo vše "skoro" zadarmo či za flašku je pryč ! :potlesk:
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #3 kdy: Květen 02, 2010, 20:38:28 odpoledne »

Když to nemáš předaný tak nevím, proč tam něco děláš, tak tady zase nešpiň cizí jméno. pohlavní úd (slovensky) seš tady tak maximálně ty a nikdo jinej. Já mám zkušenosti a všechno bylo včas a perfektně uděláno.
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.097 sekund, 23 dotazů.