Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: PSÍ VÝKALY  (Přečteno 21100 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

katarka

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
PSÍ VÝKALY
« kdy: Srpen 28, 2009, 10:23:02 dopoledne »

DOBRÝ DEN VŠEM.GRYGOV JE OPĚT ZAPLAVEN PSÍMI VÝKALY.JE CHVÁLIHODNÉ ŽE SE UPRAVUJE OKOLÍ CEST STŘÍHANÍM ŽIVÝCH KEŘU,ČIŠTENÍM CHODNÍČKU ALE UŽ BY KONEČNE MOHL NĚKDO UKLIDIT I TY HO... :( JE TO FAKT HNUS!!!! KOŠE JSOU,JEN BY NĚKDO MĚL NAUČÍT PEJSKÁŘE ICH POUŽÍVAT!!! :poklona: KATARKA
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
Re: PSÍ VÝKALY
« Odpověď #1 kdy: Srpen 30, 2009, 18:29:43 odpoledne »

nechtěla by ste náhodou ještě od zaměstnanců obce, aby vám chodily utírat zadek když se vy.....
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #2 kdy: Srpen 31, 2009, 08:45:26 dopoledne »

.....  to pán asi nechce, má jistě dvě ruce ....  :)
To Katarka: Nerozumím, co tímto příspěvkem zde na fóru sledujete, ale myslím si, že zrovna ti, co mají psa a nesbírají po nich exkrementy, si Vaši zprávu nebou číst. Ostatním lidem to jistě vadí, ale nic s tím neuděláme. Běžte se podívat do města to je katastrofa!!! A když Vám to tak moc vadí, vemte si hrabě a lopatu ....   :) hodně štěstí   :potlesk:
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #3 kdy: Srpen 31, 2009, 09:11:49 dopoledne »

Já v tom taky žádný problém nevydím já si uklízím po svém a tak nechápu proč ostatní ne mě fascinuje jen to proč se platí poplatky mohli by dát aspon pitlíky aby už se nikdo nemohl vymlouvat a hlavně ty kopice od těch velkých to je masakr.A zaměstnanci obce nejsou žání hej ani počkej at si to někdo vyzkouší dělatv jakém koliv počasí a pak si povíme je mi jich chvilkama upřimě líto a když si někdo vymrčuje at si chytne za srdíčko a řekne si udělal bych to já lépe???????? Dík vám co myslíte podobně a jejich práce si vážíte
« Poslední změna: Srpen 31, 2009, 17:33:31 odpoledne od renda111 »
IP zaznamenána

katarka

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
« Odpověď #4 kdy: Září 01, 2009, 15:04:14 odpoledne »

VE MĚSTECH ČI JINÝCH VESNICÍCH TAKY ODKLÍZI ČI ODPADKY,NEDOPALKY OD CIGARET ČI PSÍ VÝKALY....JE TO PRÁCE...BOHUŽEL KDYŽ TO PÁNIČKOVÉ NEUMÍ,NĚKDO TO ODKLIDIT MUSÍ...JÁ ZATO PLACENÁ NEJSEM...A PSA NEMÁM,ALE DÍTĚ CO BY SE RÁDO PŘOBĚHLO A NESEDĚLO JEN V KOČÁRKU KDYŽ NEMUSÍ...
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #5 kdy: Září 01, 2009, 15:14:41 odpoledne »

JÁ DÍTĚ MÁM UKLÍZÍM A NEŘEŠÍM MÁM OČI A VE MĚSTĚ JSOU NA TAKOVÉ PRÁCE VYSAVAČE JEN SI TO ZKUSTE SAMA JESTLI SE NEPOZVRACÍTE JINAK PŘEJI DOBROU CHUT
IP zaznamenána

Viktor

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-12
« Odpověď #6 kdy: Červenec 17, 2010, 10:24:51 dopoledne »

Je pravda, že vidívám v Grygově na hlavních ulicích výkaly. Jedná se o lidi, kteří je volně pouštějí z branek před dům a pak za nimi samozřejmě neuklidí. Nejvíc je to však nebezpečné pro lidi a hlavně malé děti, které mohou napadnout. Stačí opravdu chvilka mít venku puštěného psa bez obojků. Vedení obce by se na to měla zaměřit.
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #7 kdy: Červenec 20, 2010, 10:41:23 dopoledne »

;)  je vidět, že pan Viktor bydlí v naší obci již řadu let a vše dokonale zná (vedení obce by se mělo zaměřit na vybíhající psy a psí vykaly), myslím si, že by bydlo nejlepší kdyby jste kadidoval do zastupitelstva a ukázal jak na to!!!  :potlesk:
IP zaznamenána

Viktor

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-12
« Odpověď #8 kdy: Červenec 20, 2010, 18:42:30 odpoledne »

Hobby, budu o tom uvažovat.
Asi jsi neměl tu zkušenost, ale až na tebe zaútočí pes nebo na někoho z tvé rodiny, změníš názor a teprve pak ti to dojde, čemu všemu se může předcházet. Nevím, jak dlouho tady bydlíš ty, ale asi sis ještě nestihl všimnout, že je tady hodně malých dětí.
Na nikoho neútočím jako ty na mě, ale podstatné věci zastupitelům unikají.
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #9 kdy: Červenec 20, 2010, 20:32:21 odpoledne »

rolf Hovna hovna, řešíte hovna  rolf
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +27/-3
« Odpověď #10 kdy: Červenec 21, 2010, 11:44:39 dopoledne »

Hobby, nebuď tak ošklivý na Vikiho, on to nemyslí zle...
Myslím si stejně jako on, že by se problematika volně vybíhajících domácích mazlíčků směrem na veřejné lokality měla stát hlavním bodem v předvolebním programu nově vznikající občanské iniciativy "Viki verzus divá zvěř". :)

Ale teď vážně, nechci samozřejmě toto téma zlehčovat, ale jak by to bylo technicky proveditelné, potírat tyto prohřešky? Na jedné straně vydat formou obecní vyhlášky soubor zákazů a nařízení není problém, ale na druhé straně je obtížné její neplnění potírat.
Radši buďte na své děti více opatrní a od mala jim vštěpujte do hlavy, že psa nenecháváme volně pobíhat bez koše na veřejných místech a to, co mu "vypadne" z těla patří do sáčku a poté do odpadků. Je to totiž hlavně o slušném vychování nás všech.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #11 kdy: Červenec 22, 2010, 07:22:39 dopoledne »

pane Petře nebylo by také možné umístit na odpadkové koše sáčky????????? ať je to do čeho dávat nebo kam jdou vybrané peníze za psa??????? a ještě jeden dotaz který sem nepatří nejde udělat vyhláška že v neděli (alespoň)se v obci dodržuje klid tím myslím že se neřeže dříví nepoužívají sekačky a nedělá se hluk doufám že chápete jak to myslím v některých jiných městech či obcích tato vyhláška už je a spříjemnuje občanůn klidný víkend děkuji  :mir:
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +27/-3
« Odpověď #12 kdy: Červenec 22, 2010, 08:57:57 dopoledne »

To je zase jedna krásný myšlenka... Znám pár "sakra" nespokojených občanů Velkého Týnce, kde podobná vyhláška nějaký rok platná je. Nemůžou si na svém vlastním pozemku ani posekat trávu, protože sousedi chtějí mít klid... Chtěl bych vidět, jak mne bude přes plot umravňovat pověřený pracovník obce, abych si sekačku vypnul... hahaha. Myslete taky na ostatní lidi, ne každý si může v týdnu udělat veškerou práci a o víkendu se válet u bazénu.
Jen si vzpomeňte, jak nás všechny za dob minulých budily "cirkule" víkend, co víkend...
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #13 kdy: Červenec 22, 2010, 18:38:24 odpoledne »

to mi řekněte že si nenajdou čas caa 20min-60min na posečení zahrady a jedná se jen o jedinej den v týdnu to by tak složité si naplánovat co vše je potřeba a v neděli mít klid že áno velice složité!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co ty sáčky a otázka kam jdou peníze vybrané za psi ????????????,
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #14 kdy: Červenec 23, 2010, 06:03:29 dopoledne »

ty sáčky jsou nesmysl, nejen že by je nekteří spoluobčané používali k jiným účelům, ale hlavně protože by ani nevěděli k čemu slouží ....navíc co vím tak ani v Týnci se to moc neosvědčilo, je to v každém z nám, jdu se psem ven, tak si do kapsi vezmu sáček .... bohužel hodně lidí se za sebe ani nepodívá a rychle pryč!!!  :[
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #15 kdy: Červenec 23, 2010, 09:45:23 dopoledne »

jenže né každý má tak inteligentního psa jako ty aby svou potřebu udělal hned na jeden zátah ;) a kvůli tomu nebudu brát deset sáčků a doufat že mu to bude stačit   ;) ale jde o to že by se alespoň pak lidi nemohly vymlouvat že nemají sáčky kdyby tam byly  hi tak mají smůlu :spim:
IP zaznamenána

Bob

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
« Odpověď #16 kdy: Červenec 24, 2010, 04:50:46 dopoledne »

Mluvil jsem kdysi s kamarádem.Byl po roce 89 na návštěvě v Německu a jak tady bylo a je hloupým zvykem , vytáhli v neděli sekačku a šli si hrát na trávník.Sekali asi 3 minuty a museli to rychle zabalit aby jim nebylo ublíženo.Štěstí měli jenom proto,že byli Češi kteří nechápou že práce a tedy hluk se dělá v sobotu a v neděli je klid pro všechny.Já , tady , když v neděli uslyším sekačku,vím že je něco mezi 15 - 17 hodinou.Vyhláška nebo jiné opatření proti hluku a osvěta by mi vůbec nevadila.
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #17 kdy: Červenec 24, 2010, 10:59:56 dopoledne »

Nechápu proč bych nemohl sekat trávu v neděli, někdo taky chodí do práce a nemá jindy čas  ;)
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #18 kdy: Červenec 25, 2010, 18:51:36 odpoledne »

jen výmluva né mi řekněte že si nenaplánujete tu chvilku a v sobotu :japadam neposečete nebo od Po-Pa
IP zaznamenána

Bob

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
« Odpověď #19 kdy: Červenec 25, 2010, 19:52:52 odpoledne »

Přesně tak.Jenom monumentální dříči si utřou čelo a skončí pracovní proces až v sobotu večer .Někdy mi ze sekaček zleva zprava v neděli hučí v uších.
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.094 sekund, 23 dotazů.