Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: PSÍ VÝKALY  (Přečteno 20106 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

petr_t

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +27/-3
Re: PSÍ VÝKALY
« Odpověď #20 kdy: Červenec 25, 2010, 20:42:06 odpoledne »

Nezdá se Vám to trochu zvláštní, diktovat druhým, co smějí a nesmějí? Jestli někomu "hučí v palici" ze sekaček, tak ať sedne na kolo a jede do lesa načerpat tu poklidnou a tichou atmosféru divočiny bez projevů lidské civilizace. Se mi zdá, že sem ty největší chytračinky píšou "exměšťáci", co si ze svých hypoték budují oázy klidu v normální vesnici, ne někde v satelitu!!!
Za chvilku bude nějaká poblázněná famílie chtít, aby obec udělala vyhlášku, co bude našim dětem zakazovat hlasité hraní si ve středu, štěkání psů v pátek a úterý, popřípadě chození na vysokých podpadcích denně od 5:00 do 9:00 hod SEČ...
Trochu by to připomínalo Kocourkov vážení!
Myslím si, že noční klid je denně stanoven příslušným zákonem, další činnost nás obyvatel malebné vísky bych nechal v mezích slušného chování a obecně platných etických kodexů. Nevytvářejme pro lidi další možnost k udavačství a zhoršování mezilidských, potažmo sousedských, vztahů!!!

Pro jednu milou paní: Jestli mám já ukrajovat kvůli Vám ze svého času 20-60 min od Po do So, tak Vy si můžete ukrojit stejnou porci v neděli  ll
IP zaznamenána

Bob

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
« Odpověď #21 kdy: Červenec 25, 2010, 23:30:09 odpoledne »

Pro petra_t (nováčka):Žiju tady už čtyřicet let,myslím si, že neděle je den klidu pro všechny, že svoboda jednoho končí tam , kde začíná svoboda druhého.No, a sekání trávy v neděli je docela běžná činnost právě v satelitech (kromě grilování).To cos napsal je,řekl bych, demagogie.Tečka.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
« Odpověď #22 kdy: Červenec 26, 2010, 13:49:18 odpoledne »

Petře nevím jestli máš všech pět pohromadě ale pochybuji myslím si že si snad každý normální člověk si uvědomí že i on by si měl udělat alespň jeden den pauzu chápu že to někdy nestihne a že si bohužel tu trávu poseče i v neděli to pochopím ale taky on by si měl uvědomit že mu ta tráva neuteče a že by mohla počkat . Jde o to že mi ostatní by sme si chtěly trochu odpočinout a né poslouchat človka který si pravydelně tu trávu seče v tento den trochu je to neohleduplné nemyslíš?????????, ale ty asi nepřemýšlíš že áno  :japadam no co už je to jen přání některých lidí stím asi těžko něco udělám  :[
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: Červenec 26, 2010, 17:57:09 odpoledne »

Petře nevím jestli máš všech pět pohromadě ale pochybuji ... ale ty asi nepřemýšlíš že áno  :

« Poslední změna: Červenec 26, 2010, 17:59:31 odpoledne od petr_t »
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: Červenec 26, 2010, 17:59:40 odpoledne »

Slušně vychovaná osoba s vytříbeným smyslem pro odhad osobnosti a inteligenčního potenciálu druhých!!! ;D
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #25 kdy: Červenec 26, 2010, 18:48:16 odpoledne »

Já Vám-ti to oplácím přečtěte si co jste mi napsal vy mě inteligente                    
« Poslední změna: Červenec 26, 2010, 20:08:58 odpoledne od renda111 »
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #26 kdy: Červenec 26, 2010, 20:08:21 odpoledne »

"hučí v palici" ze sekaček, tak ať sedne na kolo   sem ty největší chytračinky píšou "exměšťáci", Za chvilku bude nějaká poblázněná famílie chtít,
Pro jednu milou paní: Jestli mám já ukrajovat kvůli Vám ze svého času 20-60 min od Po do So, tak Vy si můžete ukrojit stejnou porci v neděli  ll
[/quote]
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
« Odpověď #27 kdy: Červenec 26, 2010, 21:14:57 odpoledne »

Milá paní, inteligent zvládne i chaos! A ten ve Vašich příspěvcích panuje od začátku do konce....

Na jednu stranu žádáte nepřímo a skrytě, pod nickem, zastupitele obce o tvorbu a zavedení vyhlášky omezující obyvatele obce Grygov, respektive činnost na jejich pozemcích (podotýkám ve svobodné zemi) a na druhé straně by jste to vyjímečně omlouvala... Tak si to ujasněte, protože co je psáno, je dáno! Čistě hypoteticky bych se v neděli asi těžko na vesnici po Vás sháněl a hledal Vaši pravou identitu za účelem zjištění, jak si užíváte klidnou něděli a zda by mi Vaše veličenstvo dovolilo poséci pár trsů trávy na mém skromném panství, jelikož jsem to během dlouhého 6-ti denního týdenního cyklu nestihnul...

A to nemluvím o Vašich postřezích ze psího světa madam... Chcete sáčky na psí lejna, protože Vám zjevně na veřejných prostranstvích vadí, ale nosit je s sebou nebudete, protože nejste schopna odhadnout frekvenci vyprazdňování útrob Vašeho domácího mazlíčka. Asi se Vám do kapsičky 2 igeliťáky navíc nevlezou.

Vadí mi lidi vašeho ražení, co mají tendenci se mísit do všech problematik, navrhovat troufalá řešení a pak si nestát za svým a couvat a couvat...

Samozřejmě budete mít v příštích příspěvcích ještě ostřejší jazyk, ale rád bych Vám připomenul, že i ve výše uveřejněných citacích jsem Vám ani jednou netykal, ani jednou Vás osobně nanapadnul... a pokud jste se našla ve skupině lidí, o které jsem psal, tak platí jen jedno přísloví, a to: "Potrefená husa nejvíc kejhá."

A co se týče Boba... moje sekačka těžko naruší svobodu druhého...
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #28 kdy: Červenec 26, 2010, 21:49:55 odpoledne »

Petře  :uf já si za svími stanovisky stojím proč obec vyb. popl. za pejsky když není schopna rozvěsit pár sáčků ano nedovedu odhadnout kolikrát můj pes vykoná potřebu promiň te mi to ale jde mi o to za co tedy platím???????, Ohledně těch sekaček asi nejsem sama které vadí že je v naší obci hluk(tůrování motorek aut) a když se k tomu přidají sekačky tak nevím jak vám ale mě to velice vadí a asi jsem člověk kterému se hodně věcí nelíbý ale já je tu alespoň napíšu a nahodím návrh jak by se dal řešit né vždy asi orig... ale můj.Omlouvat se proto vám nebudu protože není zaco :ko: a přísloví na sobotu Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. ;D
« Poslední změna: Červenec 26, 2010, 22:08:23 odpoledne od renda111 »
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #29 kdy: Červenec 27, 2010, 07:21:03 dopoledne »

koukám, pěkně se to tu rozjíždí, škoda že těch příspěvků a návštěvníků není víc …
myslím si, že o psích výkalech a uklízení po nich tady bylo napsáno dost, každý se nad sebou zamyslí, zda „bonbónky“ po svých mazlíčcích zvedne či ne … Když ne je to dobytek !!! Nejhorší věc je, šlápnou do … to bych vraždil.    :[
Jinak ohledně toho klidu v neděli, souhlasím s Bobem a Rendou, i když o sekačce to zrovna není… jako příklad uvádím můj případ z konce května. V neděli v 7hod. si soused naproti nám zapnul cirkulárku a „pracoval“ až do 19hod. s malou pauzou na oběd, a to jsem byl po akci (kacení máje, kterou jsme pořádali), je fakt že někteří lidé jsou jako bez rozumu, navíc v sobotu si vyjel s rodinkou na kola ?! Jsou určité limity, ale bohužel někteří sousedé to nerespektují, navíc nejsem ten tip, co by za nim šel a prosil ho aby přestal … Ale perzekuovat někoho za to, že na půl či jednu hodinku v neděli zapne sekačku nebo křovinořez je taky nesmysl, navíc v Týnci pan zastupitel Standa Denk, který vyhlášku o klidu v neděli prosadil, taky zmírňuje … a pokutují se jen extrémy.
Znám ve svém okolí ještě jeden příklad-extrém, soused mých rodičů si neláme hlavu zda je svátek, den či noc …pracuje pořád, práci má rád a baví ho,  jenže bohužel pro mé rodiče si oblíbil točité stroje (motorová pila, cirkulárka, drtič, …), opět příklad člověka, který jezdí domů pravidelně v 15hod. (dělá pro Velký Týnec!!!), takže může dělat bez problému v týdnu, ale ne on si největší díl práce nechává na neděli, co pak s tím … ano již 20let co tam rodiče bydlí to respektují ?!   :[
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #30 kdy: Červenec 27, 2010, 08:25:53 dopoledne »

Hobby o to jde o tochu tolerance vůči sousedům  :mir:
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: Červenec 28, 2010, 21:02:54 odpoledne »

:uf Tak jde Vám o toleranci nebo o zákaz paní?

Hobby, zrovna akce typu stavění (u nás hned i kácení) máje :a: bych zrovna nezmiňoval v souvislosti s tolerancí, protože lidé bydlící nedaleko sokolovny asi zrovna nadšeni z hudby a hlasitých projevů do 5 hodin ranních zrovna nejsou...
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #32 kdy: Červenec 29, 2010, 09:21:06 dopoledne »

Mě jde o klid který si snad po týdnu každý zasloží nebo vy snad máte rád zvuky sekaček??? ;)
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #33 kdy: Srpen 10, 2010, 19:34:04 odpoledne »

Zase řešíte hovna, když někdo někomu bude chtít zakazovat sekat tak je to diskriminace, žádný den volna, někdo celý týden pracuje a nemá jindy než v neděli čas sekat, že je někdo celý týden doma a dělá ho*no je věc druhá takže sklidněte.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #34 kdy: Srpen 11, 2010, 19:06:14 odpoledne »

klo mi neříkej že si ten čas nenajde i v týdnu teď v nedělu to bylo úžasné z jedné strany sekačka a z druhé mýchačka no není nad klidnou nedělu :spim: ale mě je to už vcelku jedno hádat se tu už nebudu není to k ničemu a já bych to přála všem alespoň ten jeden den ticha :a:
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #35 kdy: Srpen 12, 2010, 12:40:45 odpoledne »

Já věřím že by den ticha byl dobrej, ale někdo opravdu nemá jindy čas...
IP zaznamenána

Zabka

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-3
« Odpověď #36 kdy: Září 03, 2010, 12:34:59 odpoledne »

Taky mám chvilku čas se jít mrknout na všechny ty diskuse, které se tu mnohdy velmi vášnivě vedou  :) občas se jim pousměju, občas zuřím, ale to asi každý...
Chtěla jsem jen podotknout k tématu "psí výkaly" jednu věc. Sáčky by byla určitě super, ale pochybuji, že by si je někdo nenakradl "do zásoby", protože proč by tam měly viset déle než dva dny od doplnění, žeeee? Jsme Češi a to je ten problém...každý druhému závidí, nejlíp tak vyprovokovat nějaký rozpor se sousedem atd...
Psí "bobánci" jsou problém, zvlášť, když to někdo po tom svém drahouškovi neuklidí, nebo nechá psa vyvenčit na cizím pozemku, však co, hlavně, že do toho hovínka nešlápnu já, že? A když už člověk vyběhne ven s tím, ať si po něm majitel uklidí, tak onen dotyčný (-á) dělá, že neslyší, případně oponuje tím, že nemá u sebe sáček...tak ať si psa venčí před svým barákem, krucinál :ko:
No a co se tu ještě řešilo? Jo, sekačky o víkendu... víte, mám souseda, který v neděli či sobotu nelení (ono se mu už i zelení) a pozve si "řemeslníky" už kolem sedmé ranní, no, promiňte, celý týden se pořádně člověk nevyspí skrzeva práci, a tak se předpokládá, že si trochu pospí aspoň o víkendu...  :spim: to mi vadí víc, než odpolední sekání trávy....ale jak je asi nepsaným pravidlem, mohl by se dodržovat alespoň takový ten "noční klid" - ne dřív než v osm a ne později než v deset, to by bylo super, hm?  ;D

Přeju všem pěkný víkend a spoustu rachotu...

P. S. Ještě jedna věc - čtyřkolky a jeden machýrek na motorce, Ti mi pijou krev snad nejvíc!
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #37 kdy: Září 03, 2010, 21:38:04 odpoledne »

žabko lituji vás
IP zaznamenána

Dosik

• Plný člen
  • Oblíbenost: +114/-42
« Odpověď #38 kdy: Září 04, 2010, 23:37:08 odpoledne »

Zdravím. Noční klid je doba mezi 22.00 a 6.00 hodinou.  ;D
IP zaznamenána

Dosik

• Plný člen
  • Oblíbenost: +114/-42
« Odpověď #39 kdy: Září 04, 2010, 23:41:15 odpoledne »

Takže, pokud někdo kolem 7. hodiny pracuje, nic s tím nenaděláte  :[
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.147 sekund, 23 dotazů.