Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Ulítlej rock  (Přečteno 15274 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

kubanec

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
Re: Ulítlej rock
« Odpověď #20 kdy: Září 02, 2009, 21:06:02 odpoledne »

Ja vas vsechny zdravim ale na akci ulitlej rock jsem byl a nebylo to nic tak hrozneho aby se to nedalo parkrat za rok.Vsichni kdo k nam do obce prijedou tak se pozastavuje jak mame krasnou obec a ze mame nejake akce ktere si vicemene jinde nedeji a to by nas melo tesit ze jsme jini proste lepsi nez ostatni obce.Takze par exotu co tady na vedeni obce hnoji jsoun zahledeni omezenci co hledi jen na sebe a ne na druhe.Zije tady snad vice lidi ne jen vy!!!Fandim vedeni obce jen tak dal a na ty omezence neberte ohled vubec nevi co pisi..Ja bydlim kousek od sokolovny a neslysel jsem skoro nic takze pani Jano a pane Filo vetru at fouka na jiny smer
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #21 kdy: Září 03, 2009, 07:27:24 dopoledne »

Nechci se nikoho zastávat, ale s Petrem Chramostou jsem nikdy neměl potíže i když patřím mezi mladší generaci. Pravdou je, že někdy toho člověk má tak moc, že přestřelí, ale co vím, tak to se stává spíše zastupitelům v opozici, nebudu jmenovat, kteří na zasedání mluví nespisovně až sprostě a místo toho aby něco konstruktivního vyřešili, tak se hádají !! Prostě v tomto tématu "Ulítlej rock" je jedno jasné, akce v Grygově jsou a budou podporovány, ale bohužel se najdou i tací, kteří budou kritizovat a kritizovat ....  :[
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
« Odpověď #22 kdy: Září 03, 2009, 09:35:59 dopoledne »

já mám bohužel jiný názor Tome ale každý má svůj že ano
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #23 kdy: Září 03, 2009, 10:32:37 dopoledne »

asi ano !!!  Doufám, ale že ne na všechno .... máš jiný názor ?!  :)
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #24 kdy: Září 03, 2009, 11:40:54 dopoledne »

převážně stejný:)
IP zaznamenána

Janina

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +22/-6
« Odpověď #25 kdy: Září 03, 2009, 15:04:07 odpoledne »

zdar omezencům!
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #26 kdy: Září 03, 2009, 16:53:35 odpoledne »

myslel jsem, že to bylo poslední co si sem napsala, ale bohužel jak vidim tomu asi tak není .....  :[
Nerozumím proč omezeneci, každý kdo ma jiný názor je pro tebe omezený ???
Podívej se, jaké je tady téma a napiš něco k tomu .... a neosočuj nás !!!
IP zaznamenána

Dana

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
« Odpověď #27 kdy: Září 03, 2009, 18:41:59 odpoledne »

Pokud bydlíte blízko sokolovny a nic jste neslyšel (viz Kubanec), tak to určeitě nebydlíte ze stravy sokolské zahrady. Tam je hluk ze zábav nesrovnatelně větší. Ale když si tady lidé stěžují, že musí několikrát do měsíce poslouchat ryčnou hudbu a řev opilých dlouho do noci, tak se jim tu někteří ještě vysmívají.
Na obecním úřadě prý hází jejich stížnosti - pokud ne přímo do koše- tak aspoň hluboko do spodního šuplíku. Myslím, že by se nikomu nelíbilo, mít takové hlučné zábavy přímo před okny.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #28 kdy: Září 03, 2009, 19:24:01 odpoledne »

to né to by se nelíbylo nikomu ale člověk snad ví kam se stěhuje a kde bydlí tím pádem si musí uvědomit že když bydlí u sokol...tak se občas nějaká tá akce koná a musí to vydržet nebo se přestěhovat dřív se taky akce konaly a nic
IP zaznamenána

Janina

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #29 kdy: Září 04, 2009, 05:47:14 dopoledne »

To byla jen malá reakce na předešlý příspěvěk.A prosím,netykejte mi husy jsme spolu nepásly!
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #30 kdy: Září 04, 2009, 06:53:56 dopoledne »

To Janina: za tykání se moc omlouvám, nějak mi to přišlo k věci. ale zeptám se znovu, jelikož mi Vaše odpověď nestačí ...
"Nerozumím proč omezeneci, každý kdo ma jiný názor než Vy je pro Vás omezený. "

Navíc bohužel se dají v Grygově u sokolovny akce spočítat max. na dvou rukách a těch hlučných je max. do 5 za rok, nerozumím o čem se tu bavíme ?
IP zaznamenána

Dana

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: Září 04, 2009, 06:59:26 dopoledne »

Pokud vím, tak tyto akce jsou tu až poslední  2-3 roky (dřív byly jen ojediněle a ne tak uřvané) a lidé tady kromě jediných bydlí desítky let.
To by se podle vás měli vystěhovat, abyste se tu mohli bavit?
IP zaznamenána

Janina

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #32 kdy: Září 04, 2009, 07:08:22 dopoledne »

Já jen reagovala na příspěvek pana kubance,ten se tam o oněch omezencích totiž zminuje.
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #33 kdy: Září 04, 2009, 07:29:09 dopoledne »

To Dana: Akce jsou uřvané (hlučné) pořád stejně, asi stárnete paní Dano.  :)
Ne vážně, jak jsem již psal v Grygově u sokolovny je akcí max. 10 a těch hlučných je max. do 5 za rok (z toho ještě 2 jsou v sokolovně kvůli dešti).  Ano, od doby minulého starosty se konečně začalo v Grygově něco dít, myslím si ale, že to je pozitivní a ne negativní pro obec ?? Nehledal bych v tom nějakou zášť ze strany obecního úřadu a spíše bych je pochválil, že se konečně něco děje, opravdu to není lehké organizovat v dnešní době jakoukoliv akci, aby byly všechny strany spokojené.
Protože abych v létě musel jezdit do okolních vesnic na akce, které se můžou konat u nás, se mi vůbec nelíbí. Někoho otravovat, ať pro mě přijede nebo jet autem .... to radši nikam nejdu.   :[
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #34 kdy: Září 04, 2009, 08:12:41 dopoledne »

to už je bez komentáře :)
IP zaznamenána

stěžovatel

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: Září 05, 2009, 06:57:08 dopoledne »

K tématu grygovských zábav ze strany stěžovatele:
- Hudební produkce s živou hudbou mají cca 80-100 dB. Protože vzdálenost mezi posluchači v sokolské zahradě a naším domem je jen několik metrů a v podstatě tu není žádná překážka, která by tlumila hluk, vyplývá z toho, že u našeho domu je jen o několik dB méně.

- Uvnitř domu je hlučnost snížena o cca 30 dB (plastová okna) - lehce lze tedy spočítat, jak si to doma "užíváme". (hygienický limit pro noc je 25 dB)
Nejde jen o to, že se nevyspíme, ale hrozné je, že před tím rámusem není kde v domě utéct.

- Obecní úřad odmítá řešit tuto situaci s tím, že stěžovatelů je jen velmi málo (3 rodiny). To ovšem vyplývá z toho, že ten přímý zásah hlučné hudby dostává opravdu jen několik domů. Ve Valentově ulici je hlučnost nesrovnatelně nižší. Navrhovali jsme proto i postavení protihlukové stěny.

- I když obec není pořadatelem těchto akcí, může v rámci dodržování zákona chtít po pořadatelích, aby po 22.hod. hudbu výrazně ztišili a tyto akce trvaly nejdéle do půlnoci. Dále může dle zákona o obcích vydat vyhlášku a tou přímo upravit povinnosti a stanovit podmínky pro pořádání veřejných hudebních produkcí a zábav (tj. dodržování limitů hluku, časové omezení atd.).

- Zatím to funguje tak, že pořadatelé jednak naprosto nedbají na hygienické limity hluku a když nakonec přece jen přestane hrát živá hudba (kolem 1. až 2.hod. po půlnoci), pustí nahlas hudbu reprodukovanou, a návštěvníky zde nechají řvát a vysedávat do časných ranních hodin. Většinou jde jen o malou skupinu opilých lidí. Jediné na co někteří pořadatelé přistoupili, je snížení dB v basových tónech (ale to také ne vždy). Vzhledem k četnosti těchto hudebních akcí (dvě až tři soboty v měsíci), je rámus krutou zkouškou našich nervů. Mám pro to jeden přesně vystihující výraz: psychický teror.

- Pan Kubáček a pan Chramosta odmítají jakkoliv řešit porušování zákoná v obci. Samozřejmě, že za tyto akce zodpovídají pořadatelé (jak se tím jmenovaní pánové rádi ohánějí), ale obec má možnosti zjednat v určitých mezích nápravu (viz výše). Případné výmluvy na to, že akce nemohou ovlivnit, protože se pořádají na pozemku TJ Sokol, jsou nesmyslné, protože oba pánové jsou i ve vedení Sokola a opět mohou při zapůjčení sokolské zahrady stanovit podmínky pro zajištění veřejného pořádku. To by zde ale musela být vůle něco pro to udělat.

- Vůbec nejsme proti zábavám v obci, pokud by se tyto přesunuly jinam (např. k těm, kteří je tolik propagují), rádi to uvítáme a stížnosti ponecháme jiným postiženým.

IP zaznamenána

Janina

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #36 kdy: Září 05, 2009, 07:43:43 dopoledne »

Jak vidím stížností spíše přibývá a jsem ráda,že nejsem jediná,kdo se ozval.
Takových lidí,kterým to vadí je jistě více.Má mamka se před několika dny bavila s nějakou babičkou,která také bydlí v blízkosti sokolovny a ta prý plakala,že nemohla vůbec spát :(.Bohužel před tím hlukem není opravdu kam utéct.
Bohužel tady se tím stejně nikdo zabývat nebude,takže si můžeme akorát postěžovat mezi sebou.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #37 kdy: Září 06, 2009, 02:00:24 dopoledne »

a to ste nevěděla dřív když ste se tam stěhovala??????
IP zaznamenána

stěžovatel

• Nováček
  • *
« Odpověď #38 kdy: Září 06, 2009, 06:03:45 dopoledne »

Pane Rendo, to jsem dřív nevěděla,protože do Grygova jsem se nastěhovala před 33 lety a manžel  tu žije ještě mnohem déle.
Chci také říct, že jsem za tu dobu poznala mnoho předsedů, tajemníků a starostů a nikdy jsme si nemuseli na OÚ stěžovat, nebylo na co, protože to na obci fungovalo.

Máte pravdu Janino, že teď si můžeme jen zoufat, trpět a plakat, protože jsou tu lidé, kteří jdou bezohledně za svými zájmy. Zbyly nám jen oči pro pláč - no, koho jsme si zvolili, toho máme.
IP zaznamenána

Janina

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #39 kdy: Září 06, 2009, 06:31:55 dopoledne »

Bohužel je to tak,koho jsme si zvolili...... no,aspon jsme se poučili.....
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.094 sekund, 23 dotazů.