Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: grygovska skola a ucitele???!!!hnus!!!!  (Přečteno 6842 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

meroooo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
grygovska skola a ucitele???!!!hnus!!!!
« kdy: Září 02, 2009, 15:09:06 odpoledne »

Tak je 2 zari kdy zacala nase skolka,skola.Po dvou dnech jsem se doslech NE OD JEDNOHO RODICE!!! jakym systemem to zde funguje a musim vam rict ze se nestiham divit.
1.I pres to ze je dite nadane vedomostmi a chytrejsi sebevic tak bez tzv.SPONZORSKYCH DARU(podle me uplatku) nikdy nebude dostavat jednicky je absurdni.bylo to udajne receno od nekoho z kantoru!!!Bohuzel jsou si tim vedomi vsichni rodice.Takze to bude asi tak: kdo da bude chytrejsi a kdo ne .......asi bude chodit se spatnyma znamkama.Znam par pripadu kdo da ten ma.A neni to SRPŠ!
2.Podle pani ucitelky ze skolky je zbytecne delat vystupeni pro rodice a malovat obrazky z duvodu ROZMAZLOVANI rodicu a deti.(zavzpominejte sami jakou vam ci rodicum udelalo radost kdyz jste dostali obrazek nebo zasli na nejake to vystoupeni.Myslim ze to dale nemusim rozepisovat)mymochodem pani ucetlka nema zkusenosti s tak malymi detmi kdyz to vychovavala ve skolni druzine a deti zde netravi tolik casu co ve skolce a jsou starsi.
3.deti hyperaktivni maji ZAKAZ vstupu na akce poradane skolou a a je jim doporucovano,aby si nasli skolu zamerenou na tyto deti,a nejen ty hyperaktivni.To je dle meho nazoru sbavovani odpadu aby s nimi nebyly problemy??? Nacupani zaci maji pohnout svym TLUSTYM ZADKEM a schytavaji narazky na svou postavu. A plno dalsich stupidnich pripominek co jsem se doslechl me natolik rozcililo ze jsem to sem musel napsat.
4.Tresty pro deti ano ale ne na mistech kde je dite mimo dozor ucitelky a muze odejit samo ze skolky!!!(schodiste)chtel bych pak videt vyraz kantorky jak by se tvarila.
Verte mi je toho mnohem vic ale nebudu to zde cele rozepisovat.Urcite to neni lehke uhlidat nebo naucit tolik deti ale urcite to jde resit jinak.Doufam ze se pridaji i ruzni rodice a napisi nejake ty zazitky nebo samotni kantori a podaji vysvetleni:D

IP zaznamenána

Ředitelka

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-1
Re: grygovska skola a ucitele???!!!hnus!!!!
« Odpověď #1 kdy: Září 02, 2009, 15:45:53 odpoledne »

Vážený pisateli,
pokud máte nějaké konkrétní připomínky k naší škole, velmi ráda si je osobně vyslechnu a případné konkrétní nedostatky budu řešit.
Nemá cenu reagovat na připomínky typu "jedna paní povídala", pokud se navíc nezakládají na pravdě.

Mgr.Hana Navrátilová
tel. 739350356, zs@grygov.cz
« Poslední změna: Září 02, 2009, 16:32:28 odpoledne od Ředitelka »
IP zaznamenána

Svaťa Dysmas

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +27/-49
« Odpověď #2 kdy: Září 02, 2009, 21:49:04 odpoledne »

Dobrý den,
je mi vždy nepříjemné, když anonymní pisatelé nahrnou do fóra vše co se dá a vůbec neuvažují co tím mohou způsobit.
Slovem totiž můžeme povzbudit, tvořit, ale také ublížit nebo i ,,zabít''. Komunikace, případně vyslechnutí všech stran v případě problémů, vždy přináší větší užitek a porozumnění.
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #3 kdy: Září 03, 2009, 07:33:57 dopoledne »

Jistě by bylo dobré, kdyby se pisatel představil a poté napsal své výhrady. Jinak nemá smysl se k jeho kritickým bodům ani vyjadřovat.   :p:
IP zaznamenána

Pajule

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
« Odpověď #4 kdy: Září 03, 2009, 08:16:26 dopoledne »

Ráda bych podotkla, že mimochodem se píše s I a ne Y i můj bratr co navštěvuje první stupeň základní školy toto ví a hrubek je tu více.  Navíc nechápu ten vysmívající smajlík na konci celého textu. Pokud někdo zaznamenal nějaký problém se zdejší školou má to řešit přímo. Souhlasím s názorem Hobby.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
« Odpověď #5 kdy: Září 03, 2009, 09:33:41 dopoledne »

já se také přidávám toto je velice ošemetná věc vím třeba se pisatel bojí aby si na jeho dítě ve škole ještě víc nezase...a proto chce zůstat neznám ale pozor řešit by se to mělo.Já osobně sem byla světkem ale již dříve že paní uč..Škarabelová po dětech šíleně ječí až to bylo velmi nehezké ale v dnešní době si člověk může vybrat a dát své dítě třeba do města já vím proč zrovna tam když je v Grygově škola ale když se vám nedaří zastat se dítěte tak naco ho tam nechat a nervovat se sčím zase příjde ze školy
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #6 kdy: Září 03, 2009, 10:29:25 dopoledne »

Možnost dát dítě do města má opravdu každý (i když jako grygovský občan by měl zůstat v Grygově, aspoň do toho I.stupně, už kvůli svým kamarádům na vesnici, ve které žije jinak se od nich oddálí a pak má problém vůbec najít si nějakého kamaráda). Mluvím z vlastní zkušenosti. Ale toto téma tu na GOFu nebudeme ani otvírat, děti mají navštěvovat základní škola, kde bydlí čili v Grygově.
Vždycky se dá v klidu vyřešit jakýkoliv problém, ale musí se k tomu podat přesné a jasné informace a ne jak již psala paní ředitelka Navrátilová  "jedna paní povídala".
Bohužel faktem je, že vesnické škola mají v dnešní době špatnou pověst (dle mého soudu je to dobou) a to i kvůli některým rodičům, které neřeší své problematické ratolesti, ale řeší více učitele.   

IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #7 kdy: Září 03, 2009, 11:45:54 dopoledne »

Tome, ale né vždy ti vyjdou vztříc a pak si na tvé dítě fakt zasednou(nemluvím,ale o dnešní době aspon teda myslím a o konkrétní škole)je hezké ,když dítě může navštěvovat školu kde bydlí su pro ,ale když ne ,tak svět se nezboří a záleží na daných osobách jak se zachovají :radost:
IP zaznamenána

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
« Odpověď #8 kdy: Září 03, 2009, 12:21:53 odpoledne »

Nechci se nijak míchat do kompetencí paní ředitelky naší školy, ale jsem pevně přesvědčen, že se běžně zabývá i zdánlivě malichernými podněty rodičů žáků a to zcela diskrétně. Pokud by měl někdo přesto problém s anonymitou, nabízím projednání se mnou a já vše následně proberu s paní ředitelkou bez udání jména stěžovatele.

Co se týče prvotního příspěvku, zcela nesouhlasím s názorem meroooo. Obě mé děti školu v Grygově absolvovaly a s ničím podobným jsem se ani náznakem nesetkal. Naopak si myslím, že pokud dítě není něčím opravdu nadané a nepotřebuje studovat na škole speciálně zaměřené, nabízí grygovská škola aktivity, které městské školy nemohou vzhledem k počtu žáků poskytnout.
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

meroooo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-0
« Odpověď #9 kdy: Září 03, 2009, 14:10:09 odpoledne »

pajule:Tak promin za me chyby asi pro to ze jsem cizinec a kdyby jsi procitala vsechny teksty tak tech chyb tam najdes vice!!!!!!!!To by ti bylo asi pak spatne:p:
hobby:poustis se do me a sam se nepredstavis!!!!!! napsals:.....Jinak nemá smysl se k jeho kritickým bodům ani vyjadřovat.....a pak se sam pridavas do temtu??!!!! :p: :p: :p: :p: :p::p:zamysli se.
renda111:uplne s tebou souhlasim asi tak nejak to bude.
 jinak pane Chramosto napsal jste ze deti absolvovaly skolu ale (jedna pani povidala ze ucitelsky sbor se uplne vymenil)
 :mir:
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #10 kdy: Září 03, 2009, 14:27:46 odpoledne »

Nevím o tom, že bych se do Tebe pouštěl ?! Mně již z jiných témat každý zná, ale tebe ne !!!  Pouštíš se na tenký led .... 
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #11 kdy: Září 03, 2009, 14:39:45 odpoledne »

Navíc nechtěl bych v dnešní době pracovat s dětmi jako učitel či vychovatel. Některé děti jsou opravdu na psychiatra a rodiče se jich ve finále zastávají (což je logické z jejich strany, ale pro budoucnost špatné !!!) a učitel je ten, který ho nezvládá a měl by být vyhozen !!! Ale to, že už si s ním rodiče doma neví rady, to se neřeší ! Mám v rodině učitelku a vím o čem mluvím.... 
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #12 kdy: Září 03, 2009, 19:20:07 odpoledne »

něco na tom je ale Tome vem si jak se pohlíží na soc.slab.jak nějaký ten odpad a nezáleží vždy jaké to dítě je já osobně to neřeším prostě bych dítě dala do jiné školy a hotovo naco se hádat a dělat peklo a dělat ze sebe něco co nejsem se mi nelíbý.Ale zase souhlasí stím že v dnešní  době mení sranda děla učitele některé děti bych přerazila i z rodiči takové ty rozmazlence atd chuděry učitelky
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
« Odpověď #13 kdy: Září 04, 2009, 07:09:57 dopoledne »

to máš asi pravdu, tuto problematiku zas tak dobře neznám, i když jsem chodil do třídy s pár takovými lidmi a nevšiml jsem si, že by byli nějak odstrčeni či perzekuováni ze strany učitele nebo školy, ale zaleží případ od případu, avšak není to jen o penězích ….
Nelíbí se mi, jak označil toto téma „grygovska skola a ucitele???!!!hnus!!!!“, pán s názvem merooo, ať se jmenuje jak chce, prostě, jak sám píše, cizinec. Protože tím na naší školu a lidi v ni pracující celkově hází špínu, kterou si dle mého soudu tato škola nezaslouží !!! Každý kdo sem na GOF přijde uvidí toto téma a ….. prostě mi to nějak nesedí.   :ne:
Sám jsem tuto školu navštěvoval (není tomu zas tak dlouho) a opravdu jsem neměl větší problémy (jen sám ze sebou, ale to sem nepatří).  :)
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.153 sekund, 23 dotazů.