Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: RADARY PRO NAŠI BEZPEČNOST !  (Přečteno 3822 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
RADARY PRO NAŠI BEZPEČNOST !
« kdy: Listopad 25, 2009, 17:36:17 odpoledne »

Investicí ve výši 93.000,- Kč přispělo zastupitelstvo obce ke zpomalení dopravy na příjezdových komunikacích do obce a ke zvýšení bezpečnosti.  Dva radary byly umístěny na svá stanoviště v ulicích TÝNECKÁ a BLATECKÁ.

Při projetí vozidla rychlostí do padesáti km/h se zobrazí pouze aktuální rychlost.

Při projetí vozidla nad padesát km/h však začne blikat upozorňující nápis ZPOMAL.

Pro řidiče, kterým upozornění nebude stačit, máme připravená další nemilá překvapení.

Nápisy na radarech jsou dobře viditelné zvláště v nočních hodinách.

Radary jsou vybaveny paměťovým modulem se statistikou. Lze tedy vyčíst počty projíždějících vozidel v čase i s jejich rychlostmi. Budeme Vás průběžně informovat o tom, jak radary zasáhly do bezpečnosti provozu na území Grygova.
« Poslední změna: Listopad 25, 2009, 17:51:19 odpoledne od Tom »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

grubisz

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
Re: RADARY PRO NAŠI BEZPEČNOST !
« Odpověď #1 kdy: Únor 14, 2010, 09:10:15 dopoledne »

bohužel už nyní vím o pár řidičíích, kteří tyto radary ignorují... a přímo z jejich úst vím, že je budou ignorovat i nadále...  :ko: mrzí mě to, ne jsem nasranej, protože jsem také mladý řidič a je mi jasné, že budu házen do stejného pytle jako tito "nejlepší řidiči pod sluncem".... bohužel většina mladých řidičů v grygově se považuje za dokonalé a svými schopnostmi nadprůměrné řidiče a to i přes fakt že každé auto které zatím vlastnili tak rozflákali na hadry.... bohužel tito lidi (nejraději bych je jmenoval ale dělat to nebudu) hledají důkaz svého řidičského umu v nedodržování pravidel a to nejen tady v grygově, ale na každé cestě kudy jedou. I když jsou to mí známí mám z nich strach a poslední co chci je potkat je do protivky... PROBOHA LIDI vždyť na Masarykovim okruhu v Brně se pořádají volná odpoledne, našetřete si trochu peněz a jeďte si vyzkoušet co ve vás je na závodní dráhu!!!! Otestujete si tak nejen vaše vlastní schopnosti a možnosti vašeho auta, ale zároveň si můžete nasimulovat kritické situace např. smyk... Na cestu tohle kua nepatři silniční pravidla sestavují experti jako hrom!!!!! jakym právem se můžete považovat za tak dokonalé řidiče že pro vás neplatí?!? :[
« Poslední změna: Únor 14, 2010, 09:28:36 dopoledne od grubisz »
IP zaznamenána

grubisz

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
Re: RADARY PRO NAŠI BEZPEČNOST !
« Odpověď #2 kdy: Únor 14, 2010, 09:14:36 dopoledne »

Jo a vrcholem řidičského umění těchto debilků je tzv. pálení gum.... Což by dokázal i cvičený šimpanz....  rolf a dokonce si tyto své geniální řidičské schopnosti natáčejí a posílají je na Youtube.com.... jediné co mě uspokojuje je fakt, že od uživatelů youtube sbírají jen posměch...
« Poslední změna: Únor 14, 2010, 09:26:27 dopoledne od grubisz »
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.077 sekund, 23 dotazů.