Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Vzpomínkový šachový turnaj 13. 3. 2010  (Přečteno 3238 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Chramosta

  • Administrátor
  • Superčlen
  • *******
  • Oblíbenost: +193/-32
  • Offline Offline
  • Příspěvků: 699
  • Skype: mistostarosta
    • Skupina Žízeň
Vzpomínkový šachový turnaj 13. 3. 2010
« kdy: Březen 25, 2010, 08:19:37 dopoledne »

Vzpomínkový šachový turnaj
Grygov, 13. 3. 2010






Konečné pořadí

1   Beil Zdeněk                 2272   Tatran Litovel                 8,5   48,0
2   Tsiligkaridis Kyriakos   2132   Sokol Skalička                 7,0   50,5
3   Dragón Pavel                 1641   Sokol Skalička                 6,0   47,0
4   Štec František                 1929   TJ Spartak Přerov                 6,0   46,5
5   Pospíšil Ignác                 1960   SK Přerov                 5,5   47,0
6   Rickardt Roman                 1889   Garde Calcio Olomouc   5,5   47,0
7   Bainhofner Jiří                 1713   ŠK Praha-Smíchov   5,5   43,5
8   Kočí Josef                 1519   AŠK DA Olomouc                 5,0   49,0
9   Nejezchleba Josef   2007   Loko Zábřeh                 5,0   48,0
10   Šlapák Vladislav                 1580   SK Přerov                 5,0   44,5
11   Haderka Karel                 1915   Tatran Litovel                 5,0   41,5
12   Volek Karel                 1929   DDM+TJ Mohelnice   5,0   39,0
13   Mathon Dimitrij                 1735   SK Přerov                 5,0   38,0
14   Kincl Dobromir                 1737   Sokol Skalička                 4,5   44,0
15   Roháč Miloslav                 1789   Garde Calcio Olomouc   4,5   41,5
16   Andree Jiří                 1731   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   43,5
17   Peřina Josef                 1804   ŠK Žerotín                 4,0   41,0
18   Malinovský Leo                 1718   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   41,0
19   Sehlyanyk Ivan                 1576   ŠK Šternberk                 4,0   36,0
20   Mikulka Jan                 1818   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   35,5
21   Bláha Jiří                     1638   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   33,0
22   Pinďura Vladimír                 1484   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   31,5
23   Skopal Alois                 1554   ŠK SIGMIA Olomouc   4,0   27,0
24   Fibrich Zdeněk                 1695   ŠK SIGMIA Olomouc   3,5   39,5
25   Michálek Jozef                 1400   ŠK SIGMIA Olomouc   3,5   32,5
26   Němec Inocenc                 1598   SK Přerov                 2,0   31,5
27   Kryst Konrád                 1608   ŠK Šternberk                 1,0   34,5
28   Novák Miroslav                 1513   ŠK SIGMIA Olomouc   1,0   32,5

IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.
 

Stránka vytvořena za 0.079 sekund, 29 dotazů.