Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Pozemek č. 541  (Přečteno 15385 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
Re: Pozemek č. 541
« Odpověď #20 kdy: Červenec 21, 2010, 07:11:42 dopoledne »

;)   Je to jen můj názor a třeba špatný, já o žádném kamarádíčkování nevím  :) .... ale fakt je ten, když někdo prováhá svou životní šanci, tak nemůže nadávat kolem  sebe a zlobit se na všechny kdo k tomu něco napíšou. Nebavte se o stromkách, které tam evidentně byly zasazeny tento nebo minulý rok, myslím si že se uplně bez větších problému dají přesadit, navíc smrky k plotu, to jsem ještě neviděl ???, vím ale o stromkách to asi není, i když se o nich neustále bavíte. Pane Viktore na rozdíl od Vás mě tady na fóru skoro každý zná, jelikož jsem se už v minulých tématech představil, není potřeba se představovat člověku, který mě bez důvodů nazývá zastupitelem nebo policajtem.
Jinak pan Dosoudil žije v Grygově určitě déle než Vy s paní Tarnocziovou dohromady, takže i jeho bych moc nepomlouval !
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #21 kdy: Červenec 21, 2010, 09:06:26 dopoledne »

Já jenom říkám jak by to mohlo dopadnout, kdybych to koupil já a bylo už všechno papírově dořešené tak dám nějaky ultimátum a pak tam ten bagr prostě přijede  :)
IP zaznamenána

petr_t

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +27/-3
« Odpověď #22 kdy: Červenec 21, 2010, 12:00:53 odpoledne »

Paní chtěla ušetřit a teď nemá nic, jen na sebe zbytečně upozorňuje a tím zvyšuje nevraživost některých spoluobčanů. O paní, co hlásí v rozhlase, se tady toho psalo dost, dost z toho bude i pravda, ale jaký by měla zájem na tom, zvyšovat odhadní cenu zmiňované parcelky? Do obecní kasy stejně přiteče jen zlomek toho, co chybí na 2. fázi rekonstrukce školy, rekultivaci objektu staré školky, dobudování zázemí v sokolské zahradě a jiné... ll
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: Červenec 22, 2010, 13:11:25 odpoledne »

Ano pane Petře Máte pravdu, máme sice nejdražší hlásičku v rozhlasu v republice  rolf ale tomuto ona vůbec nerozumí  ;) Proto si nezasloužíte nic jiného než  :potlesk:
IP zaznamenána

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
« Odpověď #24 kdy: Červenec 23, 2010, 06:05:51 dopoledne »

klo: nevím co do tohoto tématu tímto příspěvkem chcete říct ... asi jsem to nepochopil.  ???
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: Červenec 24, 2010, 12:32:32 odpoledne »

:potlesk: Za to já nemůžu že jsi to nepochopil   ;)
IP zaznamenána

alitar

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +6/-17
« Odpověď #26 kdy: Srpen 11, 2010, 21:22:32 odpoledne »

:ko:Jsem opět čerstvě naprosto zděšená a rozhořčená, co se tady v Grygově děje. P.Dosoudil si řídí sám stavební práce Skansky a říká dělníkům, co mají dělat. Dnes ráno si přivedl několik dělníků ze Skansky a ti rozřezali náš plot zcela bez ohlášení a také rozřezali zídku a stromy u plotu, který je náš. Zjistila jsem, že p. Dosoudil si bez geodetického vyměření zabral navíc 2 m z našeho pozemku. Plot je zničený i zídka          a nikdo z obce to nechce řešit ani pan Chramosta.Vjezd na příjezdovou cestu p. Dosoudilovi začala také dělat firma Skanska na příkaz obce a ani to dříve nebylo v plánu, aniž měl pozemek p. č. 541 ve svém vlastnictví a to jsem si na obci hned ověřila. Kdo tu řídí stavební práce, nějaký pan Dosoudil? Co je to za pořádek, jací jste hospodáři? Tento člověk sám nemá u domu plot a ničí ploty druhým a obec mu k tomu dala veškerou pravomoc. Zastupitelstvo je za vše zodpovědné. Prodali p. Dosoudilovi stavební parcelu za 100 Kč/m2 a sami nejlépe víte, že v Grygově je tato parcela hodnocená okolo 1350 Kč/m2. Jací jste to hospodáři???? Tímto jste občany obrali o peníze (asi o 165000 Kč), které se mohly investovat jinam, máte jich tolik? Doposud si p. Dosoudil neudělal na p. č. 541 nový plot a řekl mi, že ho ani dělat nebude, ať si ho uděláme sami a směje se mi do obličeje. Nechce udělat nejen nový plot ani vrata k vjezdu, chce nám otevřít celou zahradu, aby k nám kdokoliv mohl vejít a děti ani my a náš majetek nejsou takto zabezpečené. Kam jsme to došli? Nvíc je uprostřed vjezdu sloup vys. vedení od ČEZu a není z tohoto důvodu možné vjíždět autem na tento pozemek.Způsobili tyto problémy a teď to obec nezajímá, p. Chramosta, řekl, že si máme vyřídit vše mezi sebou. A kdo vydává pokyny firmě Skanska?Další věcí je geodetické  nevyměření chodníku a vjezdu na pozemek č. 541, dělníci Skansky to udělali odhadem bez plánu, kde jste tohle viděli, to je normální  v Grygově?Až jsem zavolala p. Chramostu, tak se pan geodet ze Skansky teprve o toto vyměřování začal zajímat a prý se na to teprve podívá na obci?!!! Obec by se měla více zajímat o stavební práce v obci a nejen o soutěže (skleněná popelnice aj.).Mrzí mě, že starosta neřekl pravdu o tom, že pozemek chci koupit za nabízenou cenu. Záleží Vám na lidech?To, co předvádí p. Dosoudil, je obraz vedení Obecního úřadu v Grygově. Každý si o tomto udělá ??? obrázek sám.Je mi jasné, že se chtějí zastupitelé na svých postech udržet co možná nejdéle, ale tímto si to jenom kazí. Stojí Vám za to p. Dosoudil? !!! ??? :japadam
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #27 kdy: Srpen 12, 2010, 12:39:49 odpoledne »

Jste ubohá, neházejte tady špínu na ostatní. p. Dosoudil tady bydlí již několik let a vy se sem přistěhujete a hned děláte chytrou, stejně melete blbosti, všechno je vpořádku. A jinak plot si koupi také, takže nevím proč by si ho nemohl uřezat. A se stavbou plotu je to tak, že kdo ho potřebuje ať si ho postaví, není povinnost si postavit plot. Máte psa tak si ho hol budete muset postavit  :potlesk:

Nešpiňte tady jména dlouholetých spoluobčanů!!!!!! :uf
IP zaznamenána

Petra

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +2/-6
« Odpověď #28 kdy: Srpen 12, 2010, 19:17:24 odpoledne »

Pane starosto, to bych do Vás nikdy neřekla, že můžete tak ublížit. Musel jste předpokládat k čemu může dojít. Členové obce by se měli stydět, co způsobili. Bohužel žijeme mezi závistivými a zlými lidmi, jinak by se to tu nedělo. Vždyť je tam sloup ČEZu na obecním pozemku, pochybuji, že se tam dostane osobní vůz. To Vám za to stálo? Ještě by mě zajímalo, jestli se pan Dosoudil o tento pozemek někdy staral či jinak zajímal v minulosti. Petra
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #29 kdy: Srpen 12, 2010, 23:49:37 odpoledne »

Ale všechno je vpořádku, pan starosta nikomu neublížil, prostě prodal pomezem, který si mohl koupit kdokoliv po tom co ho paní )ani nevím jak se jmenuje  :) )odmítla. A jinak člověk když chce něco koupit tak se o to většinou dopředu nezajímá, až je to k prodeji nebo to potřebuje tak se začne zajímat, zcela normální věc....
IP zaznamenána

Viktor

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-12
« Odpověď #30 kdy: Srpen 13, 2010, 06:37:58 dopoledne »

A proč teda starosta okradl obec Grygova o peníze? Pan Dosoudil neměl předkupní právo a prodali mu tento pozemek za patnáct tisíc - cenu, kterou prvně stanovili paní Tarnocziové. Ten pozemek se pohybuje ke 200 tisícům, což zavání korupcí... 
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: Srpen 13, 2010, 09:05:13 dopoledne »

Je ubohé, že máte tolik přezdívek a házíte špínu jak můžete
IP zaznamenána

alitar

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +6/-17
« Odpověď #32 kdy: Srpen 13, 2010, 10:50:59 dopoledne »

:[Chci jen upřesnit pro lidi, keří o této záležitosti nic nevědí, že stavební parcelu č. 541 jsem koupit chtěla. Měla jsem včas a řádně podané žádosti o odkoupení a hlavně jsem za posledních 60 let byla jediný člověk, který měl zájem sjednotit tuto parcelu, která byla součástí oplocené zahrady. Z důvodu špatné komunikace s Obecním úřadem jsem nakonec parcelu nemohla koupit, i když jsem měla předkupní právo a přednost dostal člověk, který tuto zahradu nikdy neužíval a nestaral se o ni. Mám zjištěno na stavebním úřadě, na policii a na Katastrálním úřadě, že plot, který na několika místech p. Dosoudil nechal bez předchozí domluvy rozřezat pracovníky firmy Skanska, byl jen a jen náš majetek, je to plot u chodníku u hlavní cesty a také plot v zahradě jsme budovali my a ne p. Dosoudil!!! (informace pro ty, kteří nemají představu). Bude muset vše nahradit.Špínu neházím na nikoho, píšu jen čistou pravdu, a toto se některým spiklencům nelíbí, žere Vás to až do morku kosti?! A také kdokoliv si nikde nekupuje pozemek, který je uprostřed zahrady jiného člověka, už jste takovou situaci někde viděli? A co Vám, kdyby to někdo udělal? Mělo to zůstat státní a dnes mě mrzí, že jsem začala v této věci podnikat kroky, vše se obrátilo proti mě. Další věcí je, že zastupitelé obce obcházeli všechny naše sousedy a přemlouvali je, aby si parcelu odkoupili, není to fér. Nežijeme přece v Kocourkově nebo ano? :mir:
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #33 kdy: Srpen 13, 2010, 11:24:20 dopoledne »

Je mi to jasný, přistěhovala jste se před několika lety a 60 let se to snažíte sjednotit. To bude nějaká nemoc, třeba se to dá léčit  :uf
IP zaznamenána

Vilém

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +3/-1
« Odpověď #34 kdy: Srpen 13, 2010, 12:10:24 odpoledne »

A proč teda starosta okradl obec Grygova o peníze? Pan Dosoudil neměl předkupní právo a prodali mu tento pozemek za patnáct tisíc - cenu, kterou prvně stanovili paní Tarnocziové. Ten pozemek se pohybuje ke 200 tisícům, což zavání korupcí... 
Proč by se stejný pozemek měl prodávat jedné osobě za 15000Kč a druhé za 180 tisíc?!
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: Srpen 13, 2010, 22:41:23 odpoledne »

Vidím opět nová přezdívka  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Na to už nemám slov  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.151 sekund, 23 dotazů.