Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Členové zastupitelstva obce, zvolení ve volbách v říjnu 2006  (Přečteno 15655 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
Členové zastupitelstva obce, zvolení ve volbách v říjnu 2006
« kdy: Říjen 26, 2006, 23:18:01 odpoledne »

NEZ/DEM
Jiří Gábrlík (406 hlasů)
Otakar Hlaváč (329 hlasů)
Jitka Skopalová (343 hlasů)
Jaromír Hudek (316 hlasů)

ZKUS�ME TO LÉPE
Tomáš Kubáček (341 hlasů)
Jiří Aust (334 hlasů)
Vladimír Vašo (312 hlasů)
Petr Chramosta (275 hlasů)

KDU/ČSL
Božena Skopalíková (213 hlasů)
« Poslední změna: Prosinec 29, 2006, 15:34:32 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

Leoš

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +148/-19
Blahopřání novému vedení obce
« Odpověď #1 kdy: Říjen 31, 2006, 19:30:56 odpoledne »

Děkuji všem kandidátům do zastupitelstva za odvahu nést odpovědnost za vedení obce a těm zvoleným, včetně dnes zvoleného vedení, přeji do jejich zodpovědné práce mnoho odvahy, Úspěchů a štěstí.

Leoš
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Re: Blahopřání novému vedení obce
« Odpověď #2 kdy: Říjen 31, 2006, 19:34:45 odpoledne »

Leoši. Uznávám, že jste byl rychlejší a pohotovější. K Vašemu pěknému blahopřání se rád připojuji.

Dodatečně připojuji citát spisovatele Karla Čapka, který by si měli adresáti blahopřání připomenout:

Citace
„Začátek není tak těžký proto, že je to začátek, nýbrž proto, že je strašně závazný. Začínat není těžké, těžké je začínat pořádně.“
« Poslední změna: Listopad 17, 2006, 14:09:09 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
« Odpověď #3 kdy: Listopad 01, 2006, 12:12:05 odpoledne »

Dovoluji si požádat, aby někdo ze zastupitelstva, ať již z kterékoli strany, nejlépe v ideálním případě pro objektivitu ze všech třech, stručně informoval občany o tom, jak včerejší zasedání probíhalo a jaké jsou jeho výsledky.

Vzhledem k mým Úvahám a zamyšlením, uveřejněným v posledních dnech na tomto i oficiálním obecním fóru, by mne samotného nejvíce zajímalo, proč v novém vedení nejsou obsazeni členové strany NEZávislých DEMokratů, zejména pak ti, kteří obdrželi ve volbách nejvíce hlasů - pan Jiří Gábrlík a paní Jitka Skopalová, případně pan Otakar Hlaváč. Stále jsem se nevzdal myšlenky, že nejšťastnější by snad mohla být spolupráce všech zvolených zastupitelů, čemuž by mělo odpovídat i poměrné zastoupení ve vedení obce, odpovídající volebním výsledkům. Na obecní Úrovni by snad o nějakou "oposmlouvu", jak ji známe z dřívějška z centrální politiky, nešlo. Výsledky demokratického hlasování samozřejmě respektuji.         
IP zaznamenána

J.S.

Roman

• Host
« Odpověď #4 kdy: Listopad 01, 2006, 17:28:55 odpoledne »

Panu Ing. Gábrlíkovi byla nabídnuta funkce místostarosty, kterou vykonával do nynějška, ale razantně ji odmítl (byl naočkován O. Hlaváčem, neumí přiznat porážku). Pan Otakar Hlaváč nebyl navrhnut na žádnou funkci. Myslím si, že za krutou porážku pana Otakara Hlaváče může pouze a jen on sám. Pečlivě jsem sledoval jeho chování v minulých 2 letech a přišlo mi, že už mu nestačí, stal se arogantním, nezdravil a hlavně se "zajímavým" způsobem začalo dařit jeho synům, kteří podle informací jejich spolužáků byli Úplně tupí. A všechno jim musel vyšlapat tatíček Ota.  Přeji pěkný den. ROMAN
« Poslední změna: Listopad 01, 2006, 18:52:31 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

Krasomil

• Host
« Odpověď #5 kdy: Listopad 12, 2006, 14:58:25 odpoledne »

« Odpověč #3 kdy: Listopad 01, 2006, 17:28:55 »    Odpověč s citací
Panu Ing. Gábrlíkovi byla nabídnuta funkce místostarosty, kterou vykonával do nynějška, ale razantně ji odmítl.

Tohle mi připadá z pozice voliče jako ten největší podraz. Človek který funkci řadu let vykonává, který sklízí mnohaletou důvěru občanů a je znovu zvolen, odmítne zastupovat své voliče a jejich zájmy ve vedení obce. Proč takový lidé vůbec kandidují? Měl by si uvědomit, že svým rozhodnutím zklamal přes 400 svých voličů. Dá se polemizovat i o tom, kdyby nekandidoval, kdo by si těch 400 hlasů které dostal rozdělil, ale to nechci. Určitě by si je zasloužil kandidát který myslí i na ty, kdo ho volí a chce za ně bojovat.
Pro mě z toho plyne ponaučení do dalších voleb.  :-\
IP zaznamenána

Jiří Gábrlík

• Host
« Odpověď #6 kdy: Listopad 18, 2006, 13:13:47 odpoledne »

Odpověč všem Krasomilům, J.S., Romanům atd.

Nejsem příznivcem internetových diskusí všeho druhu, zejména pak pokud mají Úroveň respektive podÚroveň, jakou má v posledních dnech toto fórum.
Protože se ale někteří Účastníci tohoto fóra „pasovali“ na mé tiskové mluvčí a prezentují zde „zaručené a pravdivé“ důvody toho, proč jsem odmítl funkci místostarosty, píši tento příspěvek.
Především bych chtěl všem doporučit, aby se seznámili s Ústavou České republiky a Listinou základních lidských práv a svobod, dle kterých má každý občan právo, nikoli povinnost přijmout veřejnou funkci. Za dvanáct roků práce pro obec jsem měl to štěstí, že jsem spolupracoval s lidmi, se kterými mne pojila důvěra, stejné myšlení, stejné cíle.
Jako svobodný a svéprávný člověk jsem se nyní mohl rozhodnout a rozhodl jsem se, s kým je pro mne přijatelné spolupracovat a s kým ne. Toto rozhodnutí jsem učinil svobodně po velmi dlouhém a pečlivém zvážení, aniž mne kdokoli nutil, jak se mám rozhodnout.
Dvanáct roků jsem nosil každý den svou kůži na trh, dvanáct roků jsem pro tuto obec a její občany poctivě pracoval a dvanáct roků jsem vystupoval jako Jiří Gábrlík. Ať mne chválili či haněli, nemohl jsem se skrýt do anonymity Krasomila, J.S, či Romana. Zůstal jsem a zůstávám Jiřím Gábrlíkem, který je i nadále členem zastupitelstva obce, do něhož byl zvolen a v němž budu podle svých schopností a nejlepšího svědomí hájit zájmy těch lidí, kteří mi opět dali důvěru a odevzdali pro mě své hlasy.
Jiří Gábrlík   
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
« Odpověď #7 kdy: Listopad 18, 2006, 14:50:53 odpoledne »

Pane Gábrlíku,

děkuji Vám za odpověč. Nemyslím, že byste ji dlužil jen Krasomilům, J.S., Romanům atd. Jako člověk, který získal největší množství hlasů v místních volbách, jste ji dlužil přinejmenším všem, kteří Vám dali svůj hlas. Ze zákona i morálně jste právě jim odpovědný. Pochybuji, že by Vám nějací anonymové stáli za tuto odpověč. Právo odmítnout veřejnou funkci Vám neupírám, ale při kandidatuře do voleb je třeba uvažovat i s takovou variantou, že nevyhrají jen ti, kteří mají Vaši důvěru či jsou Vám sympatičtí, a bylo by korektní na to předem voliče v kandidátce upozornit, tedy že Vaše kandidatura na místostarostu je takto podmíněna a limitována. Pochybuji, že byste při takové otevřené hře při kandidatuře získal stejný počet hlasů a důvěru voličů.

Nově zvolené vedení obce na rozdíl ode mne zřejmě dobře znáte a měl jste tedy důvody odmítnout spolupráci s ním, které jsou například mé osobě neznámé. Odmítl jste tím ovšem zároveň pracovat pro lidi, kteří ve Vás důvěřovali, a to ještě předtím, než jste si mohl jakkoli ověřit, jak si ve vedení obce ti noví povedou. Nechce se mi věřit, že by důvěru občanů a tolik volebních hlasů dostali lidé neschopní a bezcharakterní. Jaké teč bude zaměření Vaší činnosti v novém zastupitelstvu?   

Jsem moc rád i za vyjádření Vašeho názoru na toto fórum. Škoda jen, že jste stejně jako ing. Pavel Špás zůstal zcela nekonkrétní (žumpa-podÚroveň). Mohli jste tak přispět k jeho pozvednutí na Úroveň vyšší. Jelikož jste se proti tomu starému nijak veřejně nevyjádřil, můžeme v redakci jen stěží tušit, v čem je toto nové horší. Vaše příspěvky k pozvednutí Úrovně tohoto fóra rádi přivítáme. Můžete nám též napsat nějaký námět k uskutečnění tohoto procesu.           

Na závěr mi ještě dovolte vyjádřit podiv na tím, proč Vás dráždí a kritizujete názory Krasomilů, J.S., Romanů atd. a současně jste přitom mlčky ve starém fóru toleroval a trpěl sprostotu a urážky od jiných přispěvatelů či možná vzhledem k jeho charakteristickému a těžko napodobitelnému "rukopisu" či spíše "hnojotrusu" jen jednoho přispěvatele, který se označoval jako VPP, X., P.Ch., a kdovíjak ještě, dokonce i J.S.) a který tak díky Bohu napomohl nakonec i dobré věci - zrušení starého fóra a jeho nahrazení tímto novým. Anebo jste se cítil dobře v tom starém?

Citace
Ing. Jiří Gábrlík - místostarosta obce, (46 let - vzdělání - vysokoškolské - inženýr dopravy), svou funkci vykonává také již tři volební období, kandiduje opět na funkci místostarosty obce. Společně se starostou stál u zrodu významného rozvoje obce v posledních deseti letech, je spolehlivým výkonným a organizačním pracovníkem obecního Úřadu, ovládá řízení a výkon státní správy na Úrovni obce, za tři volební období v zastupitelstvu obce prokázal obětavost, slušnost a všestrannou odbornost a ochotu v jednání.
« Poslední změna: Listopad 18, 2006, 18:48:59 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

Krasomil

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +20/-0
« Odpověď #8 kdy: Listopad 20, 2006, 04:51:51 dopoledne »

Citace
Odpověč všem Krasomilům, J.S., Romanům atd.
Nejsem příznivcem internetových diskusí všeho druhu, zejména pak pokud mají Úroveň respektive podÚroveň, jakou má v posledních dnech toto fórum.
Protože se ale někteří Účastníci tohoto fóra „pasovali“ na mé tiskové mluvčí a prezentují zde „zaručené a pravdivé“ důvody toho, proč jsem odmítl funkci místostarosty, píši tento příspěvek.
Především bych chtěl všem doporučit, aby se seznámili s Ústavou České republiky a Listinou základních lidských práv a svobod, dle kterých má každý občan právo, nikoli povinnost přijmout veřejnou funkci. ....... Ať mne chválili či haněli, nemohl jsem se skrýt do anonymity Krasomila, J.S, či Romana.

Re: pro Jiří Gábrlík

Nick "Krasomil" Hlaváč Vladimír Grygov č.p 87, E- mail připojen v profilu, mob. 604 529530, pod tímto nickem mě drtivá většina lidí zná, tudíš mi nepřipadalo důležité připojovat  k příspěvku vizitku,  tím se omlouvám a tak činím v Úvodu odpovědi. Na žádného tiskového mluvčí jsem se také nepasoval (nebyl jsem jím ani poveřen a nejsem za to ani placen), pouze jsem hluboce zklamán Tvým rozhodnutím a se svým osobním názorem jsem se připojil  do diskuze na tomto fóru. Pokud se tedy oháníš  s Ústavou České republiky a Listinou základních lidských práv a svobod na to mám právo zase já. Co se týče Tvého rozhodnutí s kým je pro Tebe přijatelné spolupracovat a s kým ne,  myslím si že vždy a všude najdeš i v tom nejlepším kolektivu v práci i životě člověka či lidi se kterými se neschodneš možná je i nenávidíš, ale přesto najdeš ve většině případů společnou cestu ať už je to formou Ústupku či vzájemného tolerování, důležité je chtít tu cestu najít. Voliči mezi které patřím Ti umožnili tři volební období funkci vykonávat, jak píšeš cituji "Dvanáct roků jsem nosil každý den svou kůži na trh, dvanáct roků jsem pro tuto obec a její občany poctivě pracoval a dvanáct roků jsem vystupoval jako Jiří Gábrlík. Ať mne chválili či haněli." tak právě proto jsme Tě volili zase, aby jsi  k naší spokojenost na obci pracoval dále. Náš boj ukončilo odevzdání volebního lístku s kandidáty a Ti co vyhráli ve volbách by měli zanechat žabomyších politických válek a třeba z morálního hlediska začít na plno pracovat v rámci svých nejlepších schopností pro občany obce, jejich zájmy a navázat na  plnění předvolebních programů politických stran. Nechci se opakovat, ale lidé kteří se nechtějí podílet na chodu obce by kandidovat neměli, protože jen rozmělní hlasy voličů a brání jednoznačnému výsledku voleb. Také doufám, že ste si nevzali příklad v naší vládě, která již několik měsíců nefunguje, ale přes to stojí nás všechny daňové poplatníky nemalé částky které by zajisté mohli skončit jinde.
« Poslední změna: Listopad 20, 2006, 17:38:29 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
« Odpověď #9 kdy: Listopad 20, 2006, 13:08:01 odpoledne »

Citace
Z příspěvku pana Gábrlíka:

Především bych chtěl všem doporučit, aby se seznámili s Ústavou České republiky a Listinou základních lidských práv a svobod, dle kterých má každý občan právo, nikoli povinnost přijmout veřejnou funkci.

Jeho doporučení jsem vyhověl a zjistil jsem, že Ústava České republiky ani Listina základních práv a svobod právo, nikoli povinnost přijmout veřejnou funkci v samosprávě obce, výslovně neupravuje. Hm. Proč to tedy psal? Aby nás oslnil svými znalostmi názvů Ústavněprávních předpisů, doufaje, že do nich nikdo nenahlédne?

Nezpochybňuji, že každý občan má právo, nikoli povinnost přijmout veřejnou funkci, ale je to tak trochu trapas, pokud na ni předtím kandiduje ve volbách a funkci pak nepřijme, nemá-li k tomu přesvědčivé vysvětlení. Jedna věc je, že to není právní povinnost, druhá je stránka morální a etická. Počin pana Gábrlíka jako občan hodnotím jako zbabělost a jakousi kolaboraci s Kazimírem, který prorokoval obci Úpadek (např. jako A.A.). Pokud by panu Gábrlíkovi šlo opravdu o obec, o její občany a o to, aby obec neupadla, mohl klidně pokračovat ve své práci místostarosty a snažit se tomu zabránit. Kontinuita práce alespoň jednoho bývalého funkcionáře obce by nepochybně byla obci ku prospěchu. Morální nárok na odstoupení by měl až tehdy, kdyby zjistil, že na zabránění Úpadku obce mu síly nestačí. Zrovna od pana Gábrlíka bych nečekal, že veřejně postaví do špatného světla jiné občany obce, mám na mysli současné vedení obce, kteří ve volbách získali podobný počet hlasů jako on. Tento zdánlivě odvážný počin byl zřejmě důsledkem toho, že tito lidé, ač Kazimírem či Kazimíry veřejně, anonymně, sprostě, podle a uboze napadáni, namísto vyvolávání či živení osobních rozmíšek, se v klidu a tichosti pustili do práce pro obec. Pochybuji, že si svým postupem pan Gábrlík udrží důvěru, kterou v něj vkládali jeho voliči.  A nakonec několik dotazů. Domnívá se pan Gábrlík, nastoupí-li někam do zaměstnání, že si bude moci své spolupracovníky vybírat? Tento luxus nebývá běžně dopřán prakticky nikomu. Určitě by však měl voličům a vlastně všem občanům obce vysvětlit, v čem pro něj byli konkrétní naši grygovští spoluobčané tak nepřijatelní, pokud to skutečně byl jediný důvod jeho nepřijetí místa místostarosty. Třeba i proto, abychom si o nich mohli udělat sami představu a případně si na ně dali dobrý pozor. A ještě další dotazy, které mám již déle na srdci a k jejichž položení mne vyjádření pana Gábrlíka přimělo. Proč se pan Gábrlík nikdy veřejně nedistancoval od výlevů Kazimíra? Proč při svém jinak velmi citlivém přístupu k obsahu diskuzí ten nejhorší a neubožejší lidský hnůj ponechal bez povšimnutí a odmítavé reakce, zvlášť když je jinak tak srdnatě zaměřen proti anonymitě přispěvatelů? Co by se změnilo, kdyby všichni přispěvatelé vystoupili ze své anonymity (kromě toho, že by Kazimír asi slízl nějakou žalobu na ochranu osobnosti a trestní stíhání pro trestný čin pomluvy)? Nakonec, pan Vladimír Hlaváč to efektně učinil. Dostane se mu též "ocenění" v podobě podpisu na autě či jiného obdobného? Je u nás v obci opravdu atmosféra zralá na neanonymní diskuzi? A též by mne zajímalo, když se pan Gábrlík ohání Ústavou a Listinou základních práv a svobod, proč jako místostarosta a nadřízený paní Ireny Kotlánové, správce obecních WWW stránek, nezakročil, když tak neučinila ona, když se v bývalém fóru na obecních WWW stránkách objevily příspěvky, které byly evidentně v rozporu s Ústavněprávními předpisy a hrubě porušovaly právo na ochanu osobnosti některých občanů Grygova (vulgární, primitivní, bezduchá a naprosto ubohá osočení a nadávky, za jejichž užití by se snad musel stydět i pověstný dlaždič)? Zdá se, že jeho cit pro respektování právních norem a zásad slušnosti je poněkud jednostranný. Za obsah WWW stránek včetně fóra byli odpovědni funkcionáři obce a správce stránek. Žádné obecné prohlášení, že se od obsahu příspěvků distancují, je této odpovědnosti nemohlo zbavit. Pokud fóra bylo takto zneužito a jeho obsah porušoval základní lidská práva, byli povinni ihned zakročit. Jediným člověkem, kterému kromě mne toto zřejmě nebylo lhostejné a kdo se veřejně k této problematice vyjádřil, byl pan Pavel Špás (vysvětluji si to z jeho požadavku na zrušení fóra). Podotýkám, že na možnost takového zneužití fóra jsem ve svých příspěvcích předem obec upozorňoval.     

Citace
Příspěvek ze starého fóra:
Navrhuji zrušit stránky tohoto fora, příspěvky do něj jsou ostudou slušných občanů této obce! Pavel Špás

Že se pan Gábrlík nemůže do anonymity skrýt, je samozřejmé. Je to místní politik, který svým vstupem do politiky a dlouholetým působením v ní se této možnosti dobrovolně vzdal. Nelze totiž být politikem a zůstat anonymní v obhajobě své politické činnosti, to pravidla formální logiky neumožňují. Každý politik musí být vždy připraven na to, že jeho práce a činy budou veřejně diskutovány, bude občany dotazován na své postoje a bude od něj žádáno vysvětlení jeho činů. Je jeho morální povinností, aby svoji činnost a kroky veřejně obhajoval. Pokud tak činit nebude, hrozí mu ztráta důvěry v jeho osobu, jak to výstižně vyjádřil pan Vladimír Hlaváč.     

V této souvislosti mne zaujal obsah slibu zastupitele obce:

Citace
Ze zákona o obcích:

§ 69

(1) Mandát člena zastupitelstva obce vzniká zvolením; ke zvolení dojde ukončením hlasování.

(2) Člen zastupitelstva obce skládá na začátku prvního zasedání zastupitelstva obce, jehož se po svém zvolení zÚčastní, slib tohoto znění: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce (města, městyse) a jejích (jeho) občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky."

(3) Člen zastupitelstva obce skládá slib před zastupitelstvem obce pronesením slova "slibuji". Člen zastupitelstva obce potvrdí složení slibu svým podpisem.

(4) Člen zastupitelstva obce vykonává svůj mandát osobně a v souladu se svým slibem a není přitom vázán žádnými příkazy.
« Poslední změna: Prosinec 09, 2006, 11:01:57 dopoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
Ustavující veřejné zasedání zastupitelstva obce dne 31.10.2006
« Odpověď #10 kdy: Listopad 26, 2006, 07:32:00 dopoledne »

Usnesení přijatá zastupitelstvem obce Grygov na ustavujícím veřejném zasedání zastupitelstva obce dne 31.10.2006

Usnesení č. 1: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje  vyřazení bodu Ustavení výborů a odborných komisí z programu  ustavujícího zasedání. Ustavení výborů a odborných komisí bude schváleno na příštím veřejném zasedání zastupitelstva obce.

Hlasování: pro – 9            proti – 0            zdržel se - 0

Usnesení č. 2: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje, že se jeho jednání bude řídit dosud platným Jednacím řádem zastupitelstva obce Grygov.

Usnesení č. 3: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje členy mandátové komise pana Ing. Jiřího Austa a paní Boženu Skopalíkovou.

Usnesení č. 4: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje ověřovateli zápisu pana Ing. Jiřího Austa  a paní Boženu Skopalíkovou.

Hlasování: pro –  9            proti –  0                              zdržel se –  0

Usnesení č. 5: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje formu volby starosty a místostarostů obce jako neveřejnou.

Hlasování: pro –  8       proti –  1 (PaedDr. J. Hudek)                           zdržel se – 0

Usnesení č. 6: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje počet uvolněných členů zastupitelstva obce na dva, ve složení starosta a místostarosta.

Hlasování: pro –  9             proti –  0                              zdržel se – 0

Usnesení č. 7: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje počet neuvolněných členů zastupitelstva obce na jednoho místostarostu.

Hlasování: pro –  9             proti –  0                              zdržel se – 0

Usnesení č. 8: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje starostou obce Grygov pana Ing. Tomáše Kubáčka.

Hlasování: pro –  5             proti –  4                             zdržel se – 0

Usnesení č. 9: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje 1. uvolněným místostarostou obce Grygov pana Petra Chramostu.

Hlasování: pro –  5             proti –  4                             zdržel se – 0

Usnesení č. 10: Zastupitelstvo obce Grygov schvaluje 2. neuvolněným místostarostou obce Grygov paní Boženu Skopalíkovou.

Hlasování:pro –  5             proti –  4                            zdržel se – 0
IP zaznamenána

J.S.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
« Odpověď #11 kdy: Leden 25, 2007, 19:40:11 odpoledne »

IP zaznamenána

J.S.

občan

• Host
Re: Členové zastupitelstva obce, zvolení ve volbách v říjnu 2006
« Odpověď #12 kdy: Listopad 08, 2007, 22:16:09 odpoledne »

Zajímalo by mě jestli musí zastupitel obce veřejně oznámit že změnil členství v politické straně. Voliči by měli vědět za koho zastupitel kope. Nebo je to jedno jestli je někdo u nezávislých demokratů nebo v ódées?
IP zaznamenána

Kamoš

• Host
« Odpověď #13 kdy: Listopad 10, 2007, 09:27:30 dopoledne »

Nejdřív jste na Otika jak na cizího a pak se divíte že se chce posílit členstvím v nejsilnější politické straně.  V  SČSP a u Železného se mu nedařilo tak to zkouší jinde a možná i lépe.   Otik byl vždycky pěkný vták a teč nám ješte zmodral.    Třeba to se svoji šikovností dotahne až do vedení. Mezi Topolánkem a Langrem by mu to slušelo né?  Mohl by to tam pěkně rozjet jak on to umí.   Do ODS svěží vánek přines Míra Topolánek.  Do ODS křik a pláč přines Otik Hlaváč.
IP zaznamenána

Marllowe

• Host
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 23, 2007, 12:03:55 odpoledne »

Pane zastupiteli Otakare Hlaváči, můžete mi jako Vašemu voliči sdělit, zda jste skutečně přestoupil do jiné politické strany a jestli ano, tak proč? Bude to mít nějaký vliv na spolupráci opozičních zastupitelů? Nebo jste do jiné strany přestoupili všichni? Jak se v takovém případě vypořádáte s rozdílnými volebními programy obou stran?
IP zaznamenána

grubisz

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +0/-0
« Odpověď #15 kdy: Květen 23, 2010, 08:29:00 dopoledne »

ubožáci jste všichni stejní.... být ve vedení obce pan Hlaváč tak touhle dobou už dávno jezdíme po nových cestách s ne po rozjbane břečce.... na novém vedení naši obce (ačkoliv jsem se opravdu snažil) jsem neshledal nic lepšího než na bývalém vedení jmenovitě pak na panu Hlaváčovi... ba naopak mám tak trochu (možná už trochu více) pocit, že současné vedení obce se se svými schopnostmi drobátko přecenějuje... politika je hra o vděčnost voličů... jenže o co chcete hrát když voliči stojí za hov... a to nyní myslím i v globále... protože pokud má někdo v této zemi trochu soudnosti a chce aby se politická atmosféra v témo zemi lepšila měl by v první řadě příčinu hledat sám před zrcadlem... protože volit cokoliv z toho marastu ce se tlačí k moci (ať už do PS, senátu, či lokální politiky) absolutně NESTOJÍ za žádný hlas.... jinými slovy BOJKOT VOLEB 2010... vítězství pirátské straně a s humusem pryč... a to i zde v grygově... krásný den milé "lepší" (ačkoliv jsem nepřišel na to v čem...) vedení obce....
« Poslední změna: Květen 23, 2010, 08:38:46 dopoledne od grubisz »
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
« Odpověď #16 kdy: Květen 26, 2010, 12:43:55 odpoledne »

jsem normální člověk v politice s nevyznám ale budu volit ty lidi co pro nás udělají první poslední ale jak si vybrat když ti co za něco stojí tam už nejsou a ti co tam jsou nestojí za nic no nevím jak se v naší milé obci bude dál žít když  se tu jen dovedou naši milí politici přetahovat o nasmyslech a to co je fakt dobrý a stálo by to zato neodsouhlasí jen proto že to vymyslela ta druhá strana  :ne: :mir:
IP zaznamenána

alvida

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-1
« Odpověď #17 kdy: Květen 26, 2010, 13:44:38 odpoledne »

Je neuvěřitelné,jakou mají všichni krátkou paměť.Všichni vědí nejlíp co dělat,ale vedení obce není co závidět.Nikdy se nezavděčí všem.Neznám moc lidí,kteří by měli takovou náturu,aby snášeli neustálé napadání,urážky a udání od bývalého starosty.Místo toho,aby obci pomáhal i jako zastupitel,tak dělá všechno proti obci.I ty cesty už by byli hotové,kdyby nepodával různá odvolání.Také se těším,až cesty budou hotové,ale nebudu házet klacky pod nohy a plivat po někom špínu,kdo se aspoň snaží udělat pro obec něco užitečného.
IP zaznamenána

renda111

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +15/-13
« Odpověď #18 kdy: Květen 26, 2010, 20:15:12 odpoledne »

to je ale snad jediná věc kterou udělaly snad nééé a to až ke konci volebního období :potlesk:
IP zaznamenána

klo

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +54/-56
« Odpověď #19 kdy: Květen 27, 2010, 12:27:52 odpoledne »

Neudělali vůbec nic, jenom  nesmyslný audity a že teď začali stavět to je od nich pěkný, ale trošku pozdě začali. Na to není opravdu co říct, hlavně že jsou nové internetové stránky.... :p:
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.071 sekund, 28 dotazů.