Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Besídka RCG  (Přečteno 2050 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kamila Grmolenská

  • Redakční rada
  • Mladší člen
  • ****
  • Oblíbenost: +0/-0
  • Offline Offline
  • Příspěvků: 53
Besídka RCG
« kdy: Září 08, 2016, 13:39:11 odpoledne »

Roztančená sokolovna s RCG

Na závěr školního roku uspořádalo v červnu Rodinné centrum Grygov v prostoru sokolovny besídku. Vystoupily zde všechny děti, které se našich kroužků účastní. Nejprve předvedli několik říkanek „malošci“ s rodiči, tj. děti ze cvičení do tří let, které se pravidelně scházely každý čtvrtek dopoledne. Pro některé z nich se jednalo o rozlučkové vystoupení v rámci tohoto kroužku, neboť nastoupí v září či v průběhu roku do školky. Tímto děkujeme za práci pro RCG lektorce Aleně Jursové, které s nástupem druhé dcery do školky skončila rodičovská dovolená.
Šmoulí diskotékou roztančila celou sokolovnu rytmika. Děti v kostýmech Šmoulů a Šmoulinek neváhaly pozvat na parket maminky a tatínky. Za nápadité vystoupení a celoroční program rytmiky děkujeme lektorkám Elišce Vávrové a Tereze Albrechtové. Jejich práci pro RCG jsme si vážili o to více, že ji dělaly ve svém volném čase bez nároků na odměnu a jakýchkoli závazků či vazeb, neboť ony samy děti ještě nemají.
Závěrečným bodem besídky byly mažoretky, jednalo se o jejich poslední vystoupení pod vedením Moniky Gábové. Červnové rozlučkové číslo děvčata musela odpochodovat a odtančit bez dosavadní trenérky, která začíná být pracovně více a více vytížená. Ostatně rozhovor s čerstvou trenérskou mistryní světa Monikou Gábovou vám přineseme v dalším čísle. Děvčatům gratulujeme ke všem pokrokům i zkušenostem, které coby Mažoretky Grygov doposud získaly a doufáme, že kroužek s novou trenérkou osloví případné další zájemkyně.
Pro úplnost děkujeme rovněž Veronice Habáňové, která měla na starosti v loňském roce středeční tvořivou dílničku, a Tereze Říhové, která vedla cvičení pro miminka, ta se z pochopitelných důvodů besídky nezúčastnila.
Na konci usměvavého odpoledne proběhlo focení a rozdávání dárečků všem zúčastněným. Děkujeme za společně strávený čas a budeme se těšit na viděnou na zimní besídce.
                     
                                                                                                  -kg-
         
                                                                                                                                 
« Poslední změna: Září 08, 2016, 14:04:41 odpoledne od Kamila Grmolenská »
IP zaznamenána
 

Stránka vytvořena za 0.053 sekund, 28 dotazů.