Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Motosraz a darování krve s MK berani  (Přečteno 1987 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kamila Grmolenská

  • Redakční rada
  • Mladší člen
  • ****
  • Oblíbenost: +0/-0
  • Offline Offline
  • Příspěvků: 53
Motosraz a darování krve s MK berani
« kdy: Září 13, 2016, 10:15:42 dopoledne »

Motosraz a darování krve s MK berani

Dne 6. srpna 2016 se od 10 hodin konal další ročník tradičního Motosrazu a rockové zábavy pořádaný Motoklubem berani Grygov. Akce se konala v areálu grygovské sokolovny. Pro návštěvníky byl připraven bohatý doprovodný program během celého dne. V rámci této akce se konalo i dětské odpoledne, ve kterém byly pro děti připraveny nápadité úkoly na stanovištích po celé zahradě, největší úspěch u malých návštěvníků měla jízda na čtyřkolce. Dětské odpoledne bylo zdarma a zúčastnilo se jej bezmála 50 dětí.
Letošní ročník přilákal nejen děti, ale i rekordní počet motocyklů, těch bylo více než 60. Během akce vystoupily tři  kapely, z toho jedna místní. Návštěvníci si mohli jako obvykle zasoutěžit v různých soutěžích, byla připravena ohnivá show a večerní překvapení ve formě GoGo tanečnice. Motoklub berani Grygov děkuje všem návštěvníkům za návštěvu a obyvatelům obce Grygov děkuje za toleranci při konání akce.
Další z našich velkých počinů bylo dne 7. září Darování krve 2 s MK BERANI Grygov. Jak číslovka napovídá, jednalo se již o druhou akci tohoto druhu. Tentokrát se naši výzvou podařilo přilákat celkem 12 motocyklů a 15 osob, což je zvýšení počtu účastníků oproti jarnímu darování krve. V hromadných srazech na transfúzní stanici hodláme i nadále pokračovat, znovu se tak plánujeme setkat na jaře 2017. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří  s námi krev darovali a kteří tak podpořili dobrou věc.
Další naše velká plánovaná akce je RockPLES 2017, ten se uskuteční 18. února 2017 v sokolovně Grygov a jeho návštěvníci se opět mohou těšit na nevšední zábavu. Bude se jednat již o jubilejní 5. ročník a pro návštěvníky bude připraveno překvapení. Před RockPLESem se opět bude konat dětské odpoledne zdarma pro všechny děti s možností zasoutěžit si, zatančit a získat drobné dárečky.
Více informací o klubu najdete na našich webových stránkách www.mkberani.cz nebo na Facebooku MK berani Grygov.
                                                                      Ing. Martin Škárek, předseda MK berani
IP zaznamenána
 

Stránka vytvořena za 0.116 sekund, 28 dotazů.