Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: 10x se zastupiteli Ing. Mutinová  (Přečteno 872 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kamila Grmolenská

• Redakční rada
  • Mladší člen
  • Oblíbenost: +0/-0
10x se zastupiteli Ing. Mutinová
« kdy: Říjen 02, 2016, 15:15:20 odpoledne »

10x se zastupiteli

Rádi bychom vám přiblížili Zastupitelstvo obce Grygov, ustanovené dne 5. listopadu 2014. Do konce volebního období vám představíme prostřednictvím ankety postupně všechny zvolené zastupitele. Jako další jsme si dovolili oslovit Ing. Ludmilu Mutinovou a Ing. Miroslava Nevěřila.

Ing. Ludmila Mutinová

1. Jak dlouho bydlíte v Grygově?

Od narození, takže 40 let, mimo pětiletého období studia na vysoké škole stavební v Brně, kdy jsem jezdila domů jen na víkendy a prázdniny.

2. Odkud pocházíte?

Mé rodné příjmení je Drápalová a jsme již čtvrtá generace žijící v Grygově.

3. Co se Vám v Grygově nejvíce líbí?

V Grygově je hodně věcí, které bych zde mohla jmenovat. Uvedu např. sportovní a kulturní akce pořádané obecním úřadem a společenskými organizacemi, pestré aktivity Rodinného centra Grygov, grygovské noviny, veřejnosti přístupný sportovní areál, dobře fungující systém třídění odpadů.

4. Co byste chtěla jako zastupitelka zlepšit?

Vždycky je co zlepšovat. Zastávám funkce v kontrolním výboru, stavební komisi a školské radě, čímž se snažím přispět k celkovému zlepšení chodu obce.

5. Co Vás v poslední době nejvíce pobavilo?

Děti na letním fotbalovém soustředění a závěrečná jízda rodičů na Koloběžkiádě.

6. Co Vás v poslední době nejvíce naštvalo?

Nejsem konfliktní typ, ale pokud se konflikt vyskytne, snažím se ho aktivně řešit. S čím ale nejsem spokojena, je průběh realizace školní zahrady. Dále mě mrzí malá účast občanů na veřejných zasedáních zastupitelstva obce a s tím související malý zájem občanů o dění v obci.

7. Kde a jak trávíte pracovní čas?

Jako projektantka pracuji z domova, takže doma u počítače a pak na úřadech, na schůzkách s kolegy, klienty apod.

8. Jak trávíte volný čas?

S dětmi a manželem. Rádi navštěvujeme různé akce pořádané pro děti a jezdíme na výlety. Máme rádi přírodu, hlavně Šumavu, kam jezdíme každé léto o prázdninách. Hodně volného času tráví celá naše rodina na fotbalových turnajích a soustředěních s fotbalovým klubem, kde hraje můj syn a  manžel trénuje.

9. Máte nějakou oblíbenou knihu?

Mezi mé oblíbené knihy patří kniha Slyšel jsem sovu zavolat své jméno od Margaret Cravenové nebo Optimisté žijí déle od Heidelore Klugeové. Na četbu knih mi při mém pracovním vytížení bohužel moc času nezbývá.

10. Máte nějaký oblíbený sport (pasivně či aktivně)?

Fotbal a tenis, v zimě pak bruslení a lyžování. Díky mému tatínkovi a bratrům mě první dva sporty provázejí životem od narození a teď v tom pokračuje můj syn. Vyrůstala jsem v létě na fotbalovém hřišti a tenisových kurtech, v zimě v sokolovně a za sokolovnou na ,,brusláku“. V televizi se ráda dívám například na biatlon.

-ptala se kg-
« Poslední změna: Říjen 02, 2016, 15:17:34 odpoledne od Kamila Grmolenská »
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.076 sekund, 23 dotazů.