Grygovské noviny > Grygovské noviny 4/2016

Fotbal přispěl na dobrou věc

(1/1)

Andrea Thunová:
Poslední srpnovou sobotu uspořádal fotbalový klub SK Grygov ve spolupráci se společností BILLA a obcí Grygov velkou charitativní akci, jejíž výtěžek putoval na realizaci přírodní učebny pro Základní školu a Střední školu CREDO, o.p.s., která vzdělává děti se zdravotním či mentálním hendikepem.
   Akce se  mimo jiné zúčastnily významné osobnosti českého fotbalu jako Karel Brückner, Petr Uličný, Petr Švancara a Marek Heinz. Celou akci moderoval sportovní redaktor České televize Petr Kubásek.  Pro děti byla připravena crazy olympiáda, součástí byla také bohatá tombola. Vyvrcholením akce bylo fotbalové utkání mezi hvězdným výběrem a fotbalisty BILLy a SK Grygov. Dle očekávání zvítězil „all-star team“ poměrem 5:3.
   Škole CREDO byla předána celková částka 65 000,-Kč. Dle vyjádření jednoho z organizátorů Petra Justry, se akce líbila jak divákům, tak aktérům, kteří přislíbili účast i příští rok.  „Obdobnou akci plánujeme uspořádat opět v Grygově, s tím, že polovinu výtěžku věnujeme místnímu fotbalovému klubu a polovina opět poputuje na dobrou věc.", uvedl Justra.
-at-
     

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi