Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Anketa

Jak se Vám líbí naše nové fórum?

Výtečné!
- 13 (72.2%)
Dobré.
- 2 (11.1%)
Ujde to.
- 1 (5.6%)
Nic moc.
- 2 (11.1%)
Hrůza a děs!
- 0 (0%)

Celkem hlasů: 16

Autor Téma: Vítej v Grygovském otevřeném fóru!  (Přečteno 7198 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
Vítej v Grygovském otevřeném fóru!
« kdy: Říjen 26, 2006, 23:22:02 odpoledne »

Vítej v Grygovském otevřeném fóru!

Doufáme, že se ti práce s fórem bude líbit. 
Budeš-li mít jakékoliv potíže, neboj se požádat o technickou podporu.

Díky!
Petr Chramosta       
« Poslední změna: Březen 16, 2007, 13:18:01 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Re: Vítej v Grygovském otevřeném fóru!
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2006, 08:49:13 dopoledne »

Vážený pane Chramosto,

dnes jsem učinil první pokus o vstup do fóra a pustil jsem se do registrace. Vyzbrojen pitím a jídlem na několik hodin, vycházeje z mindráku svých malých schopností a zkušeností s prací s webem, jsem zadal své J.S., e-mailovou adresu a dvakrát heslo (pravidelně svá hesla a PINy zapomínám). Pak nastalo vypisování tajuplné kombinace písmen. Notně jsem se napil, zakousl pořádný kus ranní topinky a přidal drobnou modlitbičku, ať to zvládnu. Napoprvé to nevyšlo, ani napodruhé a napotřetí. Napadlo mne, že můj slabý zrak mě klame a nemýlil jsem se - při přehrání spellingu jsem zjistil, že u není u, ale n a I není I, ale t. Nadšeně jsem kombinaci opravil a ejhle, počítač se se mnou přestal bavit Úplně - aha - třikrát a dost, napadlo mne. Nemýlil jsem se ani podruhé. Při novém zadání všech Údajů mne fórum přijalo. Zásoby jídla zůstaly nevyužity - modlitba byla vyslyšena. Předpokládám, že registraci by tedy měl zvládnout i lépe cvičený tuleň.   

Za vytvoření tohoto fóra Vám děkuji. Snad se stane prostředkem pro všechny slušné lidi k vyjádření (třeba i anonymních) názorů, návrhů na zlepšení života v obci a jakýchkoli připomínek k němu. Nebo jen k podělení se s ostatními o něco hezkého a zajímavého.

J.S.
« Poslední změna: Prosinec 30, 2007, 19:16:26 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

GOF

• Dobrý duch fóra
  • Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +174/-3
  • Žádný velký duch není bez trošky bláznovství.
« Odpověď #2 kdy: Březen 17, 2007, 12:28:43 odpoledne »

Ve fóru je to jako na celém světě. Spousta slušných a normálních lidiček se tady snaží podle svých sil a schopností něco vytvořit, za co by se nemusel Grygov stydět.

Jiní neschopní jim hází klacky pod nohy a dští na ně špínu. Poznají se?

Není to mrzuté?
Baví to člověka?
Mě by to nebavilo
:(

Kazimíre, to víš, že to tvůrce i uživatele fóra baví. Právě proto fórum existuje. Proto ho lidé zdarma vytvářejí. Jen si ho dobře pročti a pochopíš.

Mrzuté je to, zdá se, jen pro tebe. Vždy jsi uznával a přehnaně vyzvedával jen to, s čím jsi přišel ty. Zanech už konečně svých snah štvát lidi v obci proti sobě a plivat na poctivou snahu ostatních něco tvořit. Něco, co se jim líbí a co je těší.

« Poslední změna: Duben 01, 2007, 16:53:09 odpoledne od GOF »
IP zaznamenána
         Vaše IP adresa, prohlížeč a operační systém:                  

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
« Odpověď #3 kdy: Duben 01, 2007, 16:09:35 odpoledne »

Máme za sebou další měsíc. O GOF byly odvysílány příspěvky v televizi a uveřejněny články v tisku v souvislosti s Úspěchem v soutěži Zlatý erb.

Statistika k dnešnímu dni pro ty, kdo do ní nemají přístup anebo se jim po ní nechce pátrat (http://forum.grygov.cz/index.php?action=stats):

Měsíční souhrn    Nových témat Příspěvků Uživatelů Nejvíc online Prohlédnuto stránek

Březen 2007            115              545            6              36                45937
Únor 2007                80               684          16             10                    42825
Leden 2007             102              541           14              10                   41496
Prosinec 2006           85               271           8               6                    20220
Listopad 2006           179             372            9              8                     24141
Říjen 2006                44                 78            7              4                      4046

V březnu jsme dosáhli rekordu v návštěvnosti.
« Poslední změna: Duben 01, 2007, 16:17:00 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
Dárek
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 30, 2007, 18:59:29 odpoledne »

Děkujeme všem návštěvníkům GOF za pěkný dárek pod stromeček v podobě rekordu v návštěvnosti:

redakce GOF   
« Poslední změna: Prosinec 30, 2007, 19:18:09 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
« Odpověď #5 kdy: Listopad 05, 2008, 13:20:13 odpoledne »

Oznámení výpadku hostingu www stránek a souvisejících služeb.

Došlo k havárii na hlavním a záložních serverech firmy AXON systems a tím k výpadku hostingu www stránek a souvisejících služeb.

Provoz elektronických služeb Obecního úřadu byl ochromen a došlo i k poškození některých dokumentů.

Prvním krokem bylo obnovení elektronické pošty.

Poté došlo k postupné rekonstrukci www stránek. Bohužel některá data uložená na poškozeném hlavním serveru a zálohy na poškozených záložních serverech firmy AXON systems se nepodařilo obnovit. Podařilo se nahrát pouze texty a částečně strukturu stránek. Veškeré další dokumenty byly nenávratně zničeny.

Na závěr nám pan Kozák obnovil Grygovské otevřené fórum z květnové zálohy. Zároveň povýšil na verzi SMF 1.1.6 a doplnil o modul Advanced Visual Verification verze 1.2, který při registraci a odesílání příspěvku hostem vyžaduje opis znaků z obrázku (CAPTCH).

Došlo tedy ke ztrátě přízpěvků za posledních šest měsíců, za což se omlouváme.
Dále žádáme o trpělivost, neboť s oprava českých znaků v textech takového razsahu to chvílku potrvá.
« Poslední změna: Listopad 05, 2008, 13:24:44 odpoledne od Petr Chramosta »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

Stránka vytvořena za 0.201 sekund, 25 dotazů.