Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Forum  (Přečteno 7326 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Roman

• Host
Forum
« kdy: Leden 20, 2007, 20:37:38 odpoledne »

Zapomněli ste na tohle:

www.grygov.cz - Otakar Hlaváč

Díky za pochvalu a zájem. Určitě budeme dále stránky zdokonalovat, chce to více času. Rád bych též uvítal zájem našich grygovských studentů nějaké vysoké školy, kteří mají znalosti a měli by chuť pomoci s Úpravou či další modernizací stránek. Více názorů je jistě k užitku. O.Hlaváč, starosta
IP zaznamenána

Roman

• Host
Re: Forum
« Odpověď #1 kdy: Leden 20, 2007, 20:39:48 odpoledne »

A tohle:

Vážení spoluobčané a přátelé obce Grygov, dne 31.1.2005 se naše obec přihlásila do soutěže "ZLATÃ? ERB", soutěže o nejpěknější webové stránky v kategorii obcí. Díky, že jste si naše nově upravené stránky prohlédli. Podpořte svým hlasem naši presentaci pro Úspěch v soutěži v kategoriii o cenu veřejnosti. Díky za Vaše hlasy. Pěkný den přeje Otakar Hlaváč, starosta obce
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Re: Forum
« Odpověď #2 kdy: Leden 21, 2007, 16:29:27 odpoledne »

Romane,

vy jste ještě větší nimra než já! Jelikož jsem vám moc nedůvěřoval, prohlédl jsem archiv a zjistil, že vámi přetažené příspěvky tam skutečně jsou - ten první z 10.5.2005 a ten druhý z 31.1.2005. Naprosto souhlasím s bývalým starostou obce, že více názorů je jistě k užitku i s jeho požadavkem na modernizaci www stránek obce. Děkuji za spolupráci.
IP zaznamenána

J.S.

Stránka vytvořena za 0.083 sekund, 28 dotazů.