Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Zimní údržba obecních komunikací  (Přečteno 3197 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Zimní údržba obecních komunikací
« kdy: Leden 24, 2007, 08:27:50 dopoledne »

Zmínit se o zimní údržbě silnic pozitivně je riskantní, neboť vždy se najde nějaký nespokojenec, který opáčí, že mohla být provedena rychleji a lépe. Ostatně, snad na nikoho se nanadává tak dobře jako na "silničáře", kteří "vždy zaspí a které vždy překvapí, že po podzimu přichází zima", atd. atd., určitě to znáte.

Přesto mi nedá, abych nevyjádřil libý pocit, který jsem zažil včera večer i dnes ráno, vida, jak místní komunikace v obci opakovaně projíždí a jejich povrch stahuje traktor a dokonce v minulosti často opomíjená ulice Komenského je výjimečně ve stavu, který odpovídá stavu komunikací v okolí obce a Olomouci, které mají na starosti "profesionálové". Pro obec se skrovnými prostředky tato úroveň údržby není samozřejmostí a je zřejmé, že její pracovníci, kteří se na ní podílejí, museli pracovat v době, kdy je obvyklé odpočívat pěkně v teple či spát. "Rychlá rota" si svoji přezdívku a ocenění jejich práce po první letošní sněhové nadílce právem zaslouží. Jen vydržte hoši, letošní zima teprve začíná ...    
« Poslední změna: Říjen 18, 2010, 13:47:16 odpoledne od Petr Chramosta »
IP zaznamenána

J.S.

Marllow

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +1/-3
Re: Zimní Údržba obecních komunikací
« Odpověď #1 kdy: Listopad 23, 2007, 20:58:38 odpoledne »

Souhlasím !!!!!!!
Sám jsem si ověřoval, jak jsou naši silničáři na zimu připraveni a musím říct, že opravdu dobře :
Každý má nafasované dvoje zimní rukavice a pořádné zimní boty !!!!!!!!!!!! :potlesk:

Jen doufám, že až příjde další příděl sněhu, tak je nezaskočí !!!
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.061 sekund, 28 dotazů.