Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Obrázky  (Přečteno 3816 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Obrázky
« kdy: Únor 01, 2007, 12:50:53 odpoledne »

« Poslední změna: Březen 16, 2007, 13:10:45 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

Hobby

• Mladší člen
  • **
  • Oblíbenost: +13/-5
Re: Obrázky
« Odpověď #1 kdy: Květen 18, 2009, 07:00:34 dopoledne »

Zdravím všechny sportovce a příznivce sportovních aktivit v sokolovně ale i okolí.
A právě o to okolí za sokolovnou-hřiště se mi jedná. Včera jsme měli trénink s malou kopanou  "KAMERUNEM" (který jsem po dlouhé době navštívil) a bohužel jsem byl svědkem nepříjemné události, kdy míč spadl přes plot (budu jmenovat) k panu Kohoutovi!!! Hrůza, katastrofa, brutální čin... !!!  Myslím si, že když se někdo nastěhuje vedle areálu, kde se hraje fotbal má dvě možnosti, buď se zachová jako již zmíněný pan Kohout vyhrožováním že míče bude nosit na obecní úřad (na druhou stranu mohli by si i na obecním úřadě "začutat") :)  nebo se bude snažit domluvit jak situaci vyřešit. Jsme dospělí lidi a nepříjemnost s míčem se dá vyřešit např. zvýšením plotu !? Žádám tedy obecní úřad o radu a pomoc při řešení teto situace.
Pana Kohouta chápu třikrát až čtyřikrát za hodinu chodit pro balón by mě taky nebavilo, ale nechápu jeho reakci. Navíc, když sám sport podporuje, když hraje v zimním období floorbal. Děkuji předem za odpověď.     
P.S.: Asi již dnes donese míč k Vám na obecní úřad...  :potlesk:
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.076 sekund, 29 dotazů.