Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Nedodržování rozpisu a další připomínky k provozu sokolovny  (Přečteno 5159 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Čertík

• Nováček
  • *
  • Oblíbenost: +15/-0
Nedodržování rozpisu a další připomínky k provozu sokolovny
« kdy: Prosinec 15, 2006, 19:05:42 odpoledne »

Dneska jsem se dost naštval i s mými kamarády, fotbalovými benjamínky. Přišli jsme na fotbalový trénink v 17.00 hod., těšili jsme se, jak si spolu zahrajeme a sokolovna byla obsazená stolními tenisty. Tak jsme se zklamaní rozešli i s trenérkou domů. Až budu velký tak tohle nikdy malým klukům dělat nebudu.
« Poslední změna: Únor 11, 2007, 08:03:45 dopoledne od J.S. »
IP zaznamenána

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 15, 2006, 19:47:49 odpoledne »

Celou záležitost důsledně prošetřím.
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

Tomáš Kovář

• Host
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 16, 2006, 14:23:14 odpoledne »

Přeji dobrý den,
reaguji na příspěvek k páteční kolizi ve využití Sokolky. Páteční termín 18:00 - 20:00 měli od nepaměti zamluvený pingpongáři a jestli je v rozpisu změna, tak o ní nevím a celou věc vyřeším s p.Petrem Chramostou. Je mi líto, jestli jste museli jít místo florbalu domů, věřím však, že najdeme cestu ke spokojenosti všech.
Tomáš Kovář
IP zaznamenána

Čertík

• Nováček
  • *
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 16, 2006, 16:17:37 odpoledne »

Pane Kováři,

páteční termín od 17:00 do 18:00 hod. už několik týdnů mají obsazený podle rozpisu obce fotbaloví benjamínci. Přišli jsme v 17.00 hod. a bylo obsazeno. Váš termín, o kterém píšete, jsme neohrozili a jestli jste narušili pravidelný trénink florbalistů, o tom nevím. Kdyby na světě měli všichni všechno od nepaměti zamluveno a nešlo to změnit, tak by nic nového nemohlo vzniknout. Budeme s klukama moc rádi, když se to nějak domluví a vyřeší. Nechceme ale trénovat moc pozdě večer. A myslím si taky, že přednost by měl vždycky mít ten, kdo je v rozpisu.     
IP zaznamenána

Tomáš Kovář

• Host
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 16, 2006, 16:35:29 odpoledne »

Jestli byl někdo ze stolních tenistů na sále od 17:00, byl tam neoprávněně, je to chyba a měl být na to upozorněn a vyhozen. Pokud se tak nestalo, napište mi, kdo to byl, protože já se pátečního pingpongu neÚčastnil. Náprava bude sjednána...
Tomáš Kovář
IP zaznamenána

Čertík

• Nováček
  • *
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 16, 2006, 18:24:24 odpoledne »

Pane Kováři,

děkuji. Vaše odpověč se mi líbí. Je vidět, že jste fair play sportovec. Kdo nás tam nechtěl pustit bude vědět paní trenérka.
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 22, 2006, 11:07:10 dopoledne »

Pokud Vás zajímá, jak celý případ vyšetřil poručík Columbo, kterého vyšetřováním pověřil pan místostarosta Petr Chramosta, klikněte sem:
http://forum.grygov.cz/index.php?topic=275.msg548#msg548
IP zaznamenána

J.S.

Petr Chramosta

• Administrátor
  • Superčlen
  • Oblíbenost: +193/-32
    • Skupina Žízeň
Rozpis se nedodržuje
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 22, 2006, 15:24:34 odpoledne »

Celou záležitost jsem náležitě prošetřil a musím přiznat, že výsledek mne nemile překvapil :(. Člověk, který vše způsobil, na mne kouká každé ráno ze zrcadla.
Našel jsem dokonce i zapomenutý email: "Vážený pane místostarosto, objednávám u Vás pronájem sokolovny na pátek 15.12. 2006 od 12,00 hod. do 22,00 hod. na akci "Ukončení roku 2006", spojené s turnajem ve stolním tenisu."
Omlouvám se benjamínkům i členům stolního tenisu.
Prohlašuji, že k tomuto politováníhodnému nedopatření dochází maximálně jednou za deset let. Snad jsem si to vybral!   
« Poslední změna: Prosinec 22, 2006, 16:11:45 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána
Kéž nebe spustí záchranný pás, půjde-li proti nám, to co je z nás.

Stránka vytvořena za 0.079 sekund, 29 dotazů.