Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Starosti - pár hodin po volbě nového starosty  (Přečteno 5804 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Roman Bartoněk

• Koaliční klub
  • Nováček
  • Oblíbenost: +46/-0
Starosti - pár hodin po volbě nového starosty
« kdy: Listopad 02, 2006, 14:44:53 odpoledne »

Přátelé, kamarádi
musím se s Vámi podělit o můj dá se říct trpký zážitek, kde slušnost, poctivost, přátelství končí a začíná nenávist, závist a nevraživost......
Marně přemýšlím o tom co člověk je schopen udělat pro to aby na sebe poukázal, druhému ublížil a sám si u toho ulevil, protože i to největší zlo má svůj malý začátek, nad nímž vždycky pohrdavě mávnete rukou....stejně jako já pár hodin po volbě starosty kdy jsem zjistil, že mi někdo "ojel" klíčem auto, které ještě "smrdí" novotou a to před domem pravděpodobně v noci....
Člověk, který to udělal byl asi tak chytrý, že mu bohužel myšlenkově nestačím....
Velmi bych si přál aby toto zlo nebylo na svém začátku, nýbrž na konci, ale to bych toho chtěl asi najednou příliš.
PS: možná kdybych nekandidoval za sdružení "ZKUSÃ?ME TO LÉPE" asi bych teč neměl tyto starosti.....jenže i kdyby mi zasekli krumpáč do střechy tak mě to nezlomí!!!
« Poslední změna: Listopad 08, 2006, 21:27:06 odpoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Re: Starosti - pár hodin po volbě nového starosty
« Odpověď #1 kdy: Listopad 02, 2006, 18:24:40 odpoledne »

Přál jsem si, abych tuto rubriku nemusel nikdy vytvořit. Čísi ubohost mne k tomu, bohužel, přinutila.

Statečného postoje přispěvatele si velmi vážím.

IP zaznamenána

J.S.

F G

• Host
« Odpověď #2 kdy: Listopad 10, 2006, 08:11:13 dopoledne »

Myslím si, že vaše zkušenost nemá nic společného s volbami. Asi před 6_ti lety
jsem nechal ve vaši obci přes noc nové auto na ulici. Ráno jsem našel auto polité
louhem. Za opravu jsem zaplatil 35.000,- Takový je život, třeba se někomu alespoň
ulevilo.
IP zaznamenána

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Pro F.G.
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 04, 2006, 12:25:57 odpoledne »

Pane F.G., podle nedávných debat s různými lidmi z Grygova zjišťuji, že zůstáváte se svým názorem dosti osamocen. Skutečnost, že nové vozidlo pana Romana Bartoňka bylo poškozeno několik hodin po volbě nového vedení obce se přímo vnucuje svojí časovou souvislostí s touto událostí. Přibližně ve stejnou dobu, kdy bylo auto poškozeno, v noci, kolem 01:30 hod., začal kdosi chrlit do dvou místních internetových diskuzí sprostoty a urážky, dle textu příspěvků zjevně rozzuřen k nepříčetnosti výsledkem volby, v čemž pak pokračoval několik dalších dnů. Pan Bartoněk v místních volbách kandidoval proti starému vedení obce a otevřeně podpořil nové vedení. Krátce po volbě nového vedení obce byl pan Bartoněk primitivně veřejně fyzicky provokován osobou, spjatou s bývalým vedením obce. V minulosti pamatují občané obce v rámci politického boje místních skupin noční házení kamenů do oken, vyhrožování anonymy a podobné metody. V tomto kontextu se jeví Váš názor málo přesvědčivý. Pokud by šlo ve Vašem i tomto případě o nahodilé dílo nějakého psychopata, byla by časová souvislost s popisovanými událostmi obrovskou a skoro neuvěřitelnou náhodou. Nic se neděje bez příčiny. Neměl jste před politováníhodným nešťastným případem s Vaším autem s někým z místních nějaký konflikt? Neměl někdo důvod k závisti? Příčinou nemusí být vždy otevřený konflikt, jen jste třeba Úplně nevědomky, slovy klasika, „rušil něčí kruhy“. V každém případě je smutné, že máte s naší obcí spojen takový nepříjemný zážitek a pro nás, obyvatale obce, ostudou, že se u nás něco takového vůbec může stát.         
« Poslední změna: Prosinec 07, 2006, 10:37:10 dopoledne od J.S. »
IP zaznamenána

J.S.

Peters

• Host
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 30, 2006, 13:55:05 odpoledne »

Co se stalo panu Bartoňkovi je opravdu vrcholem lidské závisti a nenávisti!
Jeden den rozbité okno, pak poškrábané auto a nakonec to skončí fyzickým napadením...
Být ním, podal bych trestní oznámení na neznámého pachatele. Kdyby to byla stará "plečka", tak by se člověk nevzrušoval, ale nové auto...

Kdo ví, kdo to udělal. Ten časový sled událostí, jak tu uvádí J.S. je opravdu nápadný, ale co když toho jen někdo využil, aby odvrátil pozornost majitele Úplně jiným směrem?

Všichni chlapi mají své čtyřkolé mazlíčky rádi, tak jim je neničte!!!
IP zaznamenána

Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 28 dotazů.