Grygovské otevřené fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Příspěvek pana Martina Kováře ze dne 3.11.2006  (Přečteno 3238 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

J.S.

• Amatérský pisálek
  • Globální Moderátor
  • Ultrasuperčlen
  • Oblíbenost: +551/-25
  • F. Schiller (1759-1805): Život znamená snít.
Příspěvek pana Martina Kováře ze dne 3.11.2006
« kdy: Listopad 07, 2006, 18:25:36 odpoledne »

Příspěvek ze 3.11.2006

Název: Co si myslím já
Autor: Martin Kovář
E-mail: martin.kovar@centrum.cz

Přeji všem pěkný den, myslím si, že některé příspěvky na tomto foru jsou nevhodné a dokonce i urážlivé. Vždyť vy ani novému starostovi nedáte šanci ukázat, co v něm je a děláte předčasné závěry. Když se stal novým starostou pan Otakar Hlaváč, tak taky neměl žádné zkušenosti a jak se to naučil dělat, jak se vypracoval? Jenže můj názor je ten, že pan Hlaváč si za to poslední dobou mohl opravdu sám, svým arogantním jednáním atd. A že se nedostal do vedení obce, tak to je taky jeho problém, protože neuznal porážku a nechtěl být místostarostou. Samozřejmě udělal pro obec spoustu dobrých věcí, a o tom žádná. Ale nemůže být přece starostou do smrti. Co mě ale nejvíc zarazilo a mrzí bylo to, že Ing. Jiří Gábrlík odmítl funkci místostarosty, lidi ho mají v oblibě, protože je opravdu férovej člověk. Musel, ale asi poslechnout šéfa, aby nepřijímal funkci. Když nebudu starosta, tak ani ty nebudeš mistostarosta. Zajímalo by mě jestli by funkci místostarosty přijal O. Hlaváč. Ještě bych se chtěl vyjádřit k projevu O. Hlaváče ze dne 27. 10. 2006. Tento projev byl konán u příležitosti vzniku ČSR. Pan O. Hlaváč využil situace projevu, aby projevil i svůj názor a řekl: "Jeden jediný člověk (pí. Skopalíková) rozhodne o tom, zda obec Grygov bude dále vzkvétat nebo jestli prožijeme budoucí čtyři roky tmy...". No nezdá se Vám to poněkud hloupé? Tímto posledním projevem teč už minulého starosty jsem byl docela smutný a zaskočený. Tímto příspěvkem nechci urazit nikoho a ani nikoho vyzvedávat na vrchol. Je to jenom můj názor na věc politickou v obci Grygov. S přátelským pozdravem Marin Kovář. 

IP zaznamenána

J.S.

Stránka vytvořena za 0.052 sekund, 28 dotazů.