Grygovské otevřené fórum

Kultura, koníčky, sport => Spolky, kluby, kroužky, sdružení a sokolovna => Myslivci => Téma založeno: Petr Chramosta Listopad 30, 2007, 21:35:27 odpoledne

Název: Hon v Horce nad Moravou
Přispěvatel: Petr Chramosta Listopad 30, 2007, 21:35:27 odpoledne
To, že nejprestižnějším honem letošní lovecké sezóny se stal jednoznačně hon v Horce Nad Moravou, na lovecké chatě Autodemontu, může potvrdit každý, kdo se jen trochu myslivostí zabývá.

(http://www.jeseniky-tourism.cz/strednimorava/foto/253/preview200)

Této akce se zÚčastnili zástupci naší obce starosta Ing. Tomáš Kubáček, místostarosta Petr Chramosta a spousta známých osobností - např. předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč a také advokát zastupující naši obec Mgr. Martin Lorenc ...

Celý závěrečný ceremoniál honu proběhl v sále, který se nazývá díky své architektuře „A“.

(http://chramosta.gryg.net/aPChramo/salon-a-01.jpg)

Za zvuku zvonu upevněného ve stropní části salonku "A" byl vyhodnocen král letošního honu a poté byla připravena bohatá tombola. Při jejím vyhlašování došlo i na dar věnovaný firmou LB 2000.

Uvaděč vyhlásil: "Tuto cenu věnoval pan Otakar Hlaváč z Grygova a získává ji (vylosoval si ji) majitel losu číslo 69 ... ano, ...  starosta Grygova pan inženýr Kubáček ... gratuluji!"
 
Pan starosta Ing. Tomáš Kubáček už se jen zmohl na: "Otíku, fakt díky".

Po ukončení tomboly už probíhala volná zábava, které starosta Ing. Tomáš Kubáček využil k seznámení místostarosty Petra Chramosty s advokátem, zastupujícím naší obec ve věci soudního vymáhání pozemků po Přemyslu Hlaváčovi, Mgr. Martinem Lorencem. Došli tedy k jeho stolu a starosta Ing. Tomáš Kubáček pronesl: "Dobrý den, představuji vám našeho pana místostarostu Petra Chramostu, Petře představuji ti pana advokáta Mgr. Martina Lorence".

Vzhledem k tomu, že přítomné u stolu nikdo nepředstavil a nedaleko Mgr. Lorence seděl náš známý spoluobčan, zastupitel obce, předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč, došlo k jejich představení s Mgr. Martinem Lorencem až Ing. Tomášem Kubáčkem. Udivený výraz v obličeji předsedy Spolku pro obnovu venkova a obchodního managera firmy LB 2000 pana Otakara Hlaváče vypadal asi takto :ne:

Poté předseda Spolku pro obnovu venkova a obchodní manager firmy LB 2000 Otakar Hlaváč opustil z neznámého důvodu místnost a již nebyl na závěrečném ceremoniálu honu spatřen.

Přikládám ještě pořízené fotografie:

- věcný dar věnovaný firmou LB 2000 a předsedou Spolku pro obnovu venkova a obchodním managerem firmy LB 2000 Otakarem Hlaváčem (vizitky prezentují celou jeho bohatou podnikatelskou činnost včetně podnikatelské činnosti jeho rodinných přílušníků)

(http://chramosta.gryg.net/aPChramo/sada.jpg)

- opravdu šťastný majitel tohoto daru a vizitek

(http://chramosta.gryg.net/aPChramo/tom.jpg)           
Název: Re: Hon v Horce nad Moravou
Přispěvatel: Marlowe Prosinec 06, 2007, 18:07:35 odpoledne
Už dlouho jsem se tak nenasmál. To je fakt dobrý, i to číslo 69, světoznámá poloha, to se povedlo! Pane Chramosto, díky za pobavení.
Název: Re: Hon v Horce nad Moravou
Přispěvatel: Myslivec Prosinec 06, 2007, 18:33:17 odpoledne
OTIKU SI FAKT ŠPICOVÉBOREC!!! :potlesk: :)
Název: Re: Hon v Horce nad Moravou
Přispěvatel: abc originál Prosinec 06, 2007, 20:11:02 odpoledne
:radost: Zdar lidičky!Tak to je fakt hustý,to se povedlo! :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Název: Re: Hon v Horce nad Moravou
Přispěvatel: GIS Leden 12, 2008, 19:54:57 odpoledne
(http://chramosta.gryg.net/foto/o/o1.jpg)

(http://chramosta.gryg.net/foto/o/o2.jpg)