Grygovské otevřené fórum

Kultura, koníčky, sport => Duchovní život => Katolická církev => Téma založeno: J.S. Prosinec 21, 2007, 08:22:59 dopoledne

Název: Vánoční přání
Přispěvatel: J.S. Prosinec 21, 2007, 08:22:59 dopoledne
Obdržel jsem dnes milý e-mail od Davida "Dejfa" Kaňovského, který mne zahřál u srdce a dle obsahu zjevně patří Úplně všem. Proto si dovoluji ho uveřejnit, abyste mohli i Vy ten příjemný vnitřní pocit sdílet. Jelikož lépe bych přání sám nezformuloval, skromně a pokorně se k němu připojuji.

Citace
Vánoce, ...  co jsou to Vánoce?

Pro mnoho z nás především shánění dárečků, pečení, Úklid, stres... což je škoda. Vánoce jsou především časem, kdy se narodil Ježíš, tedy Spasitel světa. A to není vůbec málo. Pokusme se tedy v tomto vánočním čase spasit naše duše. Snažme se být k sobě hodnější, upřímnější, laskavější, nepomlouvat druhé ale pomáhat jim, otevřít naše srdce dokořán, být tou lepší polovičkou z našeho já.

Proto Vám všem přeji láskou a pokojem prožitý čas vánoční, pokud možno se svými nejbližšími, ať už svou rodinou či přáteli, štědrého Ježíška, Úspěšný vstup do dalšího roku a především klid v duši a v srdci mír.

Váš Dejf(http://chramosta.gryg.net/foto/ext/ext5.jpg)

Zajímá Vás, kdo je Dejf? Pak klikněte na následující odkaz:
http://forum.grygov.cz/index.php/topic,88.msg525.html#msg525 (http://forum.grygov.cz/index.php/topic,88.msg525.html#msg525)
Název: Re: Vánoční přání
Přispěvatel: J.S. Prosinec 25, 2007, 21:16:09 odpoledne
A ještě jedno přání z konce letošního roku se mi líbí:

(http://chramosta.gryg.net/foto/s/sa.jpg)
Název: Re: Vánoční přání
Přispěvatel: J.S. Prosinec 29, 2007, 11:25:32 dopoledne
Je ovšem možno přát i takto:

(http://chramosta.gryg.net/foto/v/vanoce.jpg)