Grygovské otevřené fórum

Náš Grygov => Co se vám (ne)líbí a co byste si přáli => Téma založeno: Coach Únor 11, 2009, 18:50:01 odpoledne

Název: Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Přispěvatel: Coach Únor 11, 2009, 18:50:01 odpoledne
Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Nedávno se mi ve schránce objevil leták, ve kterém se spolu se svými věrnými chválíte. Když jsem si jej přečetl, tak sem se musel smát. Vážně si myslíte, že rozumného občana obce Grygov tímto letákem přesvědčíte o tom, že máte pravdu? Já myslím, že ne. Rozumný občan totiž zastupitele hodnotí podle toho, co pro obec udělali, jak obec reprezentují a jak celkově obec pod jejich vedením vzkvétá - zkrátka podle jejich činů a ne podle toho co dokáží napsat na papír, který pak roznesou do schránek. Myslím si tedy, že i o Vás už si většina občanů udělala svůj názor - hlavně podle činů, které jste předvedl od Vašeho posledního volebního neúspěchu až do dneška.
Proto Vás žádám, aby jste konečně začal pracovat jako zastupitel a ne jako záškodník. Povzneste se nad svůj volební neúspěch a snažte se, aby naše obec vzkvétala a získala maximum dotací od kraje, či EU. Rozvoj, prosperita obce a spokojení občané - to by měl být cíl každého zastupitele obce - nebo vy máte jiný???
Název: Re: Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Přispěvatel: Lulu Únor 12, 2009, 11:20:31 dopoledne
Pan Otakar Hlaváč st., co vím, si GOF nečte (bohužel pro něj nemůže na některé zprávy a podněty na jeho osobu reagovat), Váš dotaz mu napište na jeho mailovou adresu třeba Vám odpoví a budete se divit, že není všechno zlato co se třpití :ne:  -  ohlavac@seznam.cz.
Název: Re: Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Přispěvatel: Jan Únor 14, 2009, 15:28:41 odpoledne
Jo, jo, je to pravda. Napište mu a bude Vás zásobovat dezinformacemi, tak jako ostatní. (http://forum.grygov.cz/index.php?topic=2385.msg4706#msg4706)

 ;D
Název: Re: Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Přispěvatel: Hobby Únor 16, 2009, 14:42:07 odpoledne
Myslet si můžete co chcete ...  a napsat taky !! Jen nedělejte ukvapené závěry. Jen čas ukáže, zda se jedná u tohoto případu o dezinformaci z jeho strany nebo nejedná. :ne:
Název: Re: Vzkaz pro zastupitele obce Grygov - p. Otakara Hlaváče.
Přispěvatel: klo Leden 23, 2010, 09:54:17 dopoledne
Zase tady melete hnus, všichni do jednoho...