Grygovské otevřené fórum

Grygovské noviny => Grygovské noviny 4/2016 => Téma založeno: Kamila Grmolenská Září 08, 2016, 13:39:11 odpoledne

Název: Besídka RCG
Přispěvatel: Kamila Grmolenská Září 08, 2016, 13:39:11 odpoledne
Roztančená sokolovna s RCG

Na závěr školního roku uspořádalo v červnu Rodinné centrum Grygov v prostoru sokolovny besídku. Vystoupily zde všechny děti, které se našich kroužků účastní. Nejprve předvedli několik říkanek „malošci“ s rodiči, tj. děti ze cvičení do tří let, které se pravidelně scházely každý čtvrtek dopoledne. Pro některé z nich se jednalo o rozlučkové vystoupení v rámci tohoto kroužku, neboť nastoupí v září či v průběhu roku do školky. Tímto děkujeme za práci pro RCG lektorce Aleně Jursové, které s nástupem druhé dcery do školky skončila rodičovská dovolená.
Šmoulí diskotékou roztančila celou sokolovnu rytmika. Děti v kostýmech Šmoulů a Šmoulinek neváhaly pozvat na parket maminky a tatínky. Za nápadité vystoupení a celoroční program rytmiky děkujeme lektorkám Elišce Vávrové a Tereze Albrechtové. Jejich práci pro RCG jsme si vážili o to více, že ji dělaly ve svém volném čase bez nároků na odměnu a jakýchkoli závazků či vazeb, neboť ony samy děti ještě nemají.
Závěrečným bodem besídky byly mažoretky, jednalo se o jejich poslední vystoupení pod vedením Moniky Gábové. Červnové rozlučkové číslo děvčata musela odpochodovat a odtančit bez dosavadní trenérky, která začíná být pracovně více a více vytížená. Ostatně rozhovor s čerstvou trenérskou mistryní světa Monikou Gábovou vám přineseme v dalším čísle. Děvčatům gratulujeme ke všem pokrokům i zkušenostem, které coby Mažoretky Grygov doposud získaly a doufáme, že kroužek s novou trenérkou osloví případné další zájemkyně.
Pro úplnost děkujeme rovněž Veronice Habáňové, která měla na starosti v loňském roce středeční tvořivou dílničku, a Tereze Říhové, která vedla cvičení pro miminka, ta se z pochopitelných důvodů besídky nezúčastnila.
Na konci usměvavého odpoledne proběhlo focení a rozdávání dárečků všem zúčastněným. Děkujeme za společně strávený čas a budeme se těšit na viděnou na zimní besídce.
                     
                                                                                                  -kg-